Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Návštěvník
V 7. 8. 2021 at 18:26, MJSytic napsal:

Řeklo si to po 7tis km :myslim    Mám tam nastavený variabilní 15/rok. To jsou ty krátké trasy a stání v garáži

Chytré auto, ten Péžo :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dnes relax u ručního mytí, včetně dekontaminace. Budu muset koupit velký kanystr na polétavou rez. To je spotřeba jak u tanku :aut Chtělo by to ještě clay, ale už nebyla chuť. Snad někdy příště, včetně vosku :) 

WP_20210906_17_07_57_Pro (2).jpg

WP_20210906_16_53_03_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zase pozor pokud budeš dělat krom chemické i mechanickou (clay a lubrikant) dekontaminaci je lepší auto rozleštit. Můžeš si tou mechanickou lak trochu poškrábat a proti slunci to pak může vypadat jako lak co jezdí do kartáčů :) 

 

edit: já např. 406 dělám 2x ročně pouze chemickou a pak zavoskuju. Protože narovinu nechci se "srát" z leštěním u 406 :) 

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to platí spíš pro někoho s novým autem (nebo lakem). Můj lak už vypadá, jako ten, co jezdí do kartáčů :D A clay jednou za rok mu určitě neublíží ;) Ale ono to nebude tak horký. Nakonec budu rád, když to stihnu před zimou alespoň ručně navoskovat :roll  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jooo je to krasavec ale moc se mi nelíbí ta kola co k tomu dávají. Prostě to vnímám jako elegantní sedan, takže spíš jiná barva a rozhodně jiná kola. Pak super. A DS interiér je ještě lepší 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

@MJSytic řešil jsi pak ještě nějak ten aktivní tlumič vibrací? Mám teď taky 508 GT 2.2 HDi, ale facelift, no a vibrace při stání bez zátěže nebo při lehký zátěži motoru. Na diag je zapsaná chyba komunikace s tlumičem. Štve mě, že je tam zapsaná už od 50 tisíc km, to bylo tomu autu rok a mohli to udělat na záruku...no asi věděli proč se na to vykašlat. Teď to má 140. Docela mě to "obtěžuje", teď to naopak místo k zvýšení komfortu dělá rušivý randál do interiéru. Ale dávat za to jen tak nějakých třeba 14 tisíc (jen ten tlumič stojí asi 8 tisíc) se mi moc nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes přezuto na nové zimní (km 202xxx) :aut Ty zadní už to vážně potřebovaly :D Jinak na kapotě přibyl zase další šrám. Tentokrát až na kov :grr No lepší, než pavouk na skle :roll

Edit: Ještě doplním, že při té příležitosti došlo i na výměnu poškozeného krytu tlumiče ;)

IMG_20220106_184259.jpg

IMG_20220106_184252.jpg

IMG_20220106_183201.jpg

IMG_20220106_182654.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když vezmu v potaz, že jsem je dostal k autu, když jsem ho kupoval a už měly v tu dobu 2 zimy za sebou, tak vydržely dlouho :D Barumky to teď doufám doklepou do zákazu nafťáků :mrk:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se dá s těmahle šrámama dělat? Lakovat to kvůli tomu nemá smysl. Asi jen tou korekční tužkou "opravit"? Jako ono dnes je plno dílů plast nebo hliník, tak snad to nebude hnít. Ale je to vidět, tak bych to chtěl trochu maskovat. Jen aby to pak nebylo spíš horší než lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...