Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

V 18. 6. 2021 at 18:55, MJSytic napsal:

Silentbloky/tyčky made in EU, Spain, Turkey a China. A tlumiče made in Tunisisa :aut

Pátral jsem po výrobci a je to SIAAM. Tak uvidíme, jak se s tím kluci opálení poprali :D

To jsi mohl rovnou nakoupit na Aliexpresu za polovic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

To bude zase poježděníčko. :mrk

No doufám :roll Jako zatím dle předpokladu nebylo nic vyloženě utržený. Silentbloky jen trochu vymačkaný k jedné straně apod. Tyčky stabiku teda oboje jak žvýkačka, takže ty určitě vyměnit potřebovaly (přední a zadní jsou TRW - dám Lemforder ). Tlumiče orezlý, ale suchý. Jen teda oproti novým tak čtvrtinová rychlost vysouvání :myslim Koukal jsem, jestli najdu výrobce a je na nich vyraženo Peugeot. Tyčky geo jsme přelisovali a kompletně je rozhýbali, aby šla geo správně nastavit. Prostě piplačka, ale když už se to dělá, tak ať to má nějaký efekt. Když to bude zase pohodlný a přestanou se sjíždět vnitřky pneu, bude to ten nej výsledek ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo, zadní náprava je zase komplet (foto před dotažením, takže bez krytů tlumičů). Jel jsem jen pár km domů, ale teda změna neskutečná. Jen se to zhoupne, zaduní pneu a jinak nic. Už se těším, až bude hotový i předek a hurá na GEO :cool:  Jinak šroub výfuku už je na svém místě ;) 

WP_20210706_13_02_35_Pro (2).jpg

IMG_20210706_183449.jpg

 

 

WP_20210706_09_46_55_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím si to spíš nesedlo zpět. Zvednout by se to nemělo. Pružiny jsou původní :myslim Ale uvidíme. Je fakt, že ty Eurorepar tlumiče nám přišly o fous delší, tak jestli to bude mít vliv, nevím. Pokud jo, tím líp :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes dokončený předek. Ten sice nevykazoval problém, ale vzhledem k nájezdu jsem to vzal, jako prevenci. Čepy byly SKF, nevím jestli ještě původní, ale bez problémů, jen koroze na povrchu. Spodní silentbloky vymačkaný k jedné straně, ale bez vůle. Tyčky stabiku byly taky bez vůlí, ale ty jsem tam dával hned po koupi, takže měly něco přes 50tis :myslim Vše jsem dával nové Lemforder. No a co se tlumičů týká, tak zase jen povrchová koroze, jinak OK. Dokonce i rychlost vysouvání skoro stejná, jako u nových. Každopádně je to hotové a hurá na geometrii. A potom o tom min 10let a 100tis nechci slyšet :aut 

WP_20210711_11_51_56_Pro.jpg

WP_20210711_11_52_20_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...