Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Tak moc dlouho to nebylo, vzhledem k tomu, jak málo jezdím a k tomu, že klinickou smrt zažila loňskou zimu v Tatrách a od té doby jsem jí dost pomáhal nabíječkou :D 
Já doufám, že AGM bude odolnější. Výrobce tvrdí, že dá 4x víc cyklů. Tak by měla vydržet min. 8let :aut Ale necháme se překvapit. Originální baterka zdechla těsně po záruce, takže jsem smířený s tím, že to bude z bláta do louže :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to spíše v kontextu toho, že dát obyč místo AGM se považuje za nouzovku a že to vydrží tak půl roku. 

Ale osobní zkušenost s tím (zatím) nemám. 

No 8 roků dala origo baterka ve 206 a to během toho auto stálo 4 měsíce. Ale to mělo aspoň normální dobíjení:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes konečně první jarní a poslední zimní oplach. S chemií jsem spokojený, poměr cena/výkon ideální. A společně s wapkou není co řešit. Už abych měl svojí :aut 
Foto před

WP_20210325_14_16_33_Pro.jpg
Foto po nastříkaní Dimeru a oplachu wapkou

WP_20210325_14_59_34_Pro.jpg
Po nastříkání "finálky" a oplachu

WP_20210325_15_26_37_Pro.jpg

WP_20210325_15_27_02_Pro.jpg

WP_20210325_15_26_21_Pro.jpg

WP_20210325_15_01_54_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Teplo má přijít ve správný čas. V březnu je moc brzo. Do "zmrzlých" je času dost ;) Nicméně příprava je nutná, takže dnes důkaz, že s autem i jezdím. 300kg NPK už bylo znát :aut

Každopádně je čas to zase umýt :roll

IMG_20210416_080029.jpg

IMG_20210416_080039.jpg

IMG_20210416_080120.jpg

IMG_20210416_080409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ještě jsem neboural, tak asi dobrý :aut Ale, že by to byla nějaká hitparáda, to určitě ne. Na sněhu jsem kolikrát pěkně "bruslil" :roll Ale určitě to bylo i tím, že už při koupi byly starý. Na druhou stranu. Jezdím na nich doteď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak aktuálně mi nějaký š*linek ve Volvu štrejchnul zrcátko v koloně :nevim Jemu se zrcátko nárazem sklopilo a jel dál... Naštěstí jen kosmetika. Kdyby mi ho urval, tak už sedím za katrem :myslim 

 

WP_20210505_16_34_30_Pro.jpg

 

zrcátko.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MJSytic napsal:

Jinak aktuálně mi nějaký š*linek ve Volvu štrejchnul zrcátko v koloně :nevim Jemu se zrcátko nárazem sklopilo a jel dál... Naštěstí jen kosmetika. Kdyby mi ho urval, tak už sedím za katrem :myslim 

WP_20210505_16_34_30_Pro.jpg

Bych ho dojel a už pro formalitu bych se ho zeptal, jestli se nevejde do pruhu. :roll Jenže to jde u nás na vsi a ne v Praze. :D Takže od zítřka radši busem? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On tam ani žádný další pruh není. Jen se tam nervákům, co odbočují na konci vlevo, nechce čekat, tak se tam cpou mezi zaparkovaná a stojící auta. Já nemám problém uhnout. Stačilo pár sekund počkat, až popojedeme a udělal bych mu místo. Ale on to tam na férovku poslal. A že by jel nějak opatrně, to fakt ne. Jak jsem psal. Kdyby bylo zrcátko na kaši, tak budu večer v TV. Takhle jsem si akorát zanadával :grr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...