Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Dnes vyzvednuty dva balíčky z Číny :aut Trochu jsem bádal nad tím, co objednat (o origo dílu jsem vzhledem k mému nájezdu a násobně vyšší ceně neuvažoval) a nakonec jsem zkusil "origo druhovýrobu" Eurorepar. Reference slušný (už jsem od nich bral i brzdy) a uvádějí výdrž 120tis km, tak by to tam mohlo 10let vydržet :D 

IMG_20200924_090647.jpg

180625_Sady_ložisek_kol_CZ.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ málokde se dá přes " někoho" dostat na lepší cenu pneu. V pneumatikách jsou tak malé marže že i středně velké pneuservisy kupují na běžných eshopech protože se dostanou na cenu kolikrát přijatelnější než od nějakých velkoobchodních dodavatelů. Aby jsi se dostal na zajímavou cenu musíš koupit za nesmyslnou částku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj budu ;) Teď tam jsou tyhle Vredesteiny (samozřejmě ve správném rozměru), které jsem s tím už koupil a žádná hitpárada se nikdy nekonala. Takže nepočítám, že bych si nějak pohoršil. Ba naopak :) 

zimni.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Po měsíci od nákupu jsem dnes konečně vyměnil hučící zadní ložiska. Z pravé strany jsem už slyšel možná i cinkání kuliček :aut  Doba je zlá, takže došlo na nejhorší a musel jsem makat sám :D 
Zatím to vypadá, že se dílo podařilo. Uvidíme časem, jestli něco upadne, nebo za jak dlouho začnou hučet znovu :) Ale pokud vydrží deklarovaných 100tis, tak budu max spokojený :roker 
Ještě bych chtěl poděkovat @Devils-night za poskytnutí servisního zázemí @Pe.Tr za zápůjčku 300Nm klíče a @jarokare za dodání dílů. Díky :papa 

WP_20201024_12_39_28_Pro (2).jpg

WP_20201024_17_04_11_Pro (2).jpg

WP_20201024_17_22_24_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Pe.Tr napsal:

já bych to dal do servisu a těch devět hodit využil jinak no.

Zase, ,pokud není člověk poleno a nevadí mu se v tom hrabat...tak obětuje i těch 6h práce a alespoň má dobrý pocit z toho, že ho nikdo (v servisu) neojebal :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...