Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Tak já taky vybral pneu s ohledem na moje potřeby. Čas ukáže, jestli jsem udělal dobře. Recenze (i zahraniční) mě přisvědčily, že to mám zkusit a teď sám uvidím, jestli byly pravdivé ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Dnes jsem se konečně dokopal k dekontaminaci laku. Hrozná práce. Nechápu, jak se tím někdo může živit, nebo dokonce bavit :aut:D 

Umýt - postřik na polétavou rez - oplach - postřik na asfalt - oplach - a ještě jednou dokola. Pak přišel na řadu clay. Po něm zase houba a pořádně umýt - osušit a nakonec vosk a vyleštit. 

Výsledek super. Krásně vylezly všechny nedokonalosti laku :D Ale bílá je teď zase bílá, to je fakt ;) 

Tak zase za rok :cool:

WP_20190703_11_07_10_Pro.jpg

WP_20190703_11_07_37_Pro.jpg

WP_20190703_11_07_50_Pro.jpg

WP_20190703_13_29_18_Pro.jpg

WP_20190703_18_39_38_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 3. 7. 2019 at 19:53, MJSytic napsal:

Dnes jsem se konečně dokopal k dekontaminaci laku. Hrozná práce. Nechápu, jak se tím někdo může živit, nebo dokonce bavit :aut:D 

Umýt - postřik na polétavou rez - oplach - postřik na asfalt - oplach - a ještě jednou dokola. Pak přišel na řadu clay. Po něm zase houba a pořádně umýt - osušit a nakonec vosk a vyleštit. 

Výsledek super. Krásně vylezly všechny nedokonalosti laku :D Ale bílá je teď zase bílá, to je fakt ;) 

Tak zase za rok :cool:

Co jsi použil vše pro tak krásný efekt vylesteni auta? Jen ten sonax? Nebo ještě něco víc ? Nemám vůbec tušení jak tak nádherně vyčistit auto...

Upraveno uživatelem MJSytic
citace prosím bez obrázků/videí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zidane256 Použil jsem to, co jsem psal. Přípravky mám od Sonaxu (jsou ale i mnohem lepší výrobky) šampón, odstraňovač koroze - asfaltu, clay a nakonec vosk. Těch návodů, jak vyčistit auto je na internetu spousta. V podstatě na tom nic není. Vše záleží na tom, jak moc se s tím chceš piplat. 
Základ je auto pořádně ručně umýt. Ideálně to vzít nahrubo aktivní pěnou přes vapku (případně předtím nastříkat chemií na hmyz a na kola), a vapkou pak opláchnout. Potom do kýble s vodou nějaký účinný autošampón a ručně houbou karoserii umýt/opláchnout Pak chemie na korozi, asfalt apod., oplach a zase ručně umýt. Pak "clay", ručně umýt, opláchnot a usušit. Pak vosk a může začít pršet :aut Ale k tomuhle se dokopu max 1 za rok :D

@TommyC4  Měl jsem MANN a vloni jsem trefil Meyle v akci, tak jsem vzal vzduch/kabina i na 308 a dobrý. Olejové klasika Champion. Fungovalo to bez problémů. Letos jsou obě auta komplet na Purfluxu :) 
@vagi Na to, že tam je cca 5,5l oleje, tak je ten filtr fakt malej. Ale tak u mne se tam ten olej stejně neohřeje ani těch 10tis, tak houby zle ;) 308 měla dokonce jen 6,5tis a šel ven :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Purflux mozem len pochvalit. 

Maju uplne inu strukturu filtra - zic-zac a lepsie filtruje olej. Ked som bol v ich vyrobe , tak mozem povedat, ze filtre to je tiez dobra “alchymia”. Do svojich jedine Purflux/Mann. Preferujem aj Fiamm/Fram/Japan parts (pre koreu/japonsko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to tak nějak porovnával, tak mi přijde to zpracování u MANNu ještě o chlup lepší, než u Purfluxu, ale třeba u kabinového jsem rozdíl mezi MANN, Meyle, Purflux pro 508 nepoznal. Ale ono to není jen o pocitu/zpracování. Rozdíly jsou hlavně v použitém materiálu, kde člověk rozdíl pouhým okem nepozná. To už musí být jo nějaký "noname", aby to bylo poznat na první pohled :myslim  Na druhou stranu se to s tím výběrem zase nesmí moc přehánět :D Kamarád dává do Forda "denckermann" a šlape mu, jako nějakej Japonec :aut  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Občas je potřeba to trochu provětrat :aut Jinak max 232 km/h co je psáno, je nesmysl. Jede to rozhodně víc :D
Každopádně je fajn, že ani při vyšší rychlosti nic nevibrovalo a hlavně nic neupadlo :D 

DE_508.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...