Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Hlavně nestraš. Už tak jsem nespal, když se to dělalo :bacha :D 
Každopádně to teklo hodně solidně :nevim Docela smutný, že to v Peugeotu za celou dobu výroby, nedokázali nějak podchytit. Slyšel jsem, že to postihuje i mladší ročníky po faceliftu :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptal jsem se, protože se to málokdy dělá JEN kvůli toho gufera (samozřejmě záleží, kolik oleje to gufero propustí),  budeš se třeba smát, ale když toho oleje bylo málo, dávali jsme kdysi pod ten spoj motor-převodovka nízkou plechovku (třeba od sardinek), aby olej nekapal na cestu a majitel plechovku jednou za měsíc vyprázdnil..., prostě aby se to nemuselo kuchat, jen kvůli gufera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Jelikož počasí přeje, proběhla dnes hrubá zimní očista za použití vánočního dárku Sonax wash+wax.

Moc šancí jsem tomu nedával, ale příjemně překvapil. Na takovouto základní zimní údržbu je to dostačující :myslim

WP_20181227_11_59_27_Pro.jpg

WP_20181227_12_57_53_Pro.jpg

WP_20181227_12_01_42_Pro.jpg

WP_20181227_12_58_06_Pro.jpg

313341.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Včera dopo pokořena další hranice. Vybral jsem si na to super počasí. Sice jsem pár zatáček projel nechtěně dveřmi napřed a jednou malém nezatočil, ale dobře to dopadlo :aut 

Kulatiny jsem fotit nestihnul, musel jsem se udržet na silnici :D 

WP_20190126_08_58_08_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kde. Snad kam, ne? :D  Je to dílo MilanaF1. S obyč papírovou neuspěješ. Na to musí být speciální plastová, jaká se používá na "airbrush" ;) No a hlavně kupa nervů a šikovný ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...