Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Auto už nadávalo min.týden, že je baterka na hraně, když se přerušilo vytápění, ale dokopal jsem se k dobití až dneska :mad:

Myslím, že šťávu u Webasta bere hlavně oběhové čerpadlo :myslim

Jinak motor auta u toho samozřejmě neběží. To by jinak nebylo nezávislé topení :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak jsem využil volna a jarního počasí, abych přezul 508, nabil baterku (zase :D ), nahrubo vyluxoval a dal koberce místo rohoží. Peugeot se samozřejmě odvděčil po svém, tedy:
Všechny 4 "TPMS" na letní sadě utíkají kolem matičky (jedno kolo bylo totál vyfouklé) a začal téct olej tak, že už to budu muset asi řešit :roll Předpokládám, že to je to legendární gufero mezi motorem a převodovkou, co? :myslim  
  

WP_20180403_13_32_03_Pro.jpg

WP_20180403_15_35_34_Pro.jpg

WP_20180403_15_36_51_Pro.jpg

WP_20180403_15_40_45_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V září budu mít auto 3. rok, a když jsem ho kupoval, už tam byla. Předchozí majitel říkal, že originální baterie umřela pár měsíců po záruce. Takže hrubým výpočtem odhaduji, že tam byla od podzimu 2014? :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze dobra volba, ja kupoval pred 50tis km  loni v pulce ledna typ EB712, coz je nejaka s legovanim vapnikem a pri kazdodennim webastu uz nekdy od pulky rijna, az ted do konce brezna, cca 15-20 minut 2x denne absolutne bez problemu. Je sice fakt, ze moje 1,8 asi nema takovy startovaci naroky, ale zas diky netesnymu sani a spatnymu upevneni krokace jsem jeden cas mel delsi starty a zvladala to. V unoru jsem ji prehodil do 806 pro jizdu na hory na Sumavu, kde byla tyden zaparkovana v -18 a taky ok.

Jeste ted koukam, predtim jsem mel Bosch silver od unora 2011 a ta najezdila za tech 6 let 211tis km, taktez s podobnym vyuzitim webasta, samozrejme. To byla 74Ah

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...