Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

O víkendu proběhla 2. výměna oleje a filtrů. A jak jsem se kvůli tomu soukal pod auto, tak jsem zjistil, že mám v chladiči nějaké ostatky :aut Takže ještě proběhla menší očista.

Trochu mě ale vystrašil stav chladiče. Tam, kde to není kryté, je prakticky bez toho jemného žebrování :myslim

 

WP_20170616_15_03_17_Pro.jpg

WP_20170616_14_21_49_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: To víš no. Než jsem to koupil, tak auto jezdilo jenom dálnice. Takže je to na tom předku znát :nevim Ale dokud se to chladí a nikde nic neteče, tak co bych na tom řešil :) 
Jen si myslím, že by to možná sneslo nějakou ochranou "síť" už od výroby. Jenže to snad standardně žádný výrobce nedělá :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

JJ, poslední křižovatka a musím potkat mega traktor :nevim 
Nové sklo? To už bych byl u vás opravdu za blázna a mechoši by si brali volno, když bych měl přijet :D 
Z pohledu řidiče to není vidět, takže to zatím řešit nebudu :myslim ... Ale v létě uvidíme :aut :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou jebu jsem dostal taky nedavno, ale do laku na kapotu, to zaboli bych rekl vic, na tom okne to neni a nebude casem ani videt, pokud to neni kruply.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...