Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Návštěvník

Já se to nedivím, asi bych taky ztratil nervy. Problém je, že ve městě když je špička není kolikrát možné dotyčného chytit. Sám jsem zažil na vlastní kůži, že to člověk musí nechat plavat ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Ještě jsem neboural, tak asi dobrý :aut Ale, že by to byla nějaká hitparáda, to určitě ne. Na sněhu jsem kolikrát pěkně "bruslil" :roll Ale určitě to bylo i tím, že už při koupi byly starý. Na druhou stranu. Jezdím na nich doteď :D

Já měl při koupi docela "čerstvý" a je pravda, že občas to na sněhu nebylo úplně v pohodě. Mám i letní a ty mi přijdou jako slušné obutí :) Drží vcelku dobře.

Upraveno uživatelem patejrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dnes se konečně 508 dočkala nějaké té péče. Takže "výměna" oleje v automatu (9l oleje) po cca 40tis měl na slunci ještě trochu červený nádech, ale jinak hnědá, jak vyšitá :nevim Při té příležitosti se vypreparoval aktivní tlumič vibraci s tím, že se promaže a zmizí to občasné brnění na volnoběh. Tímto děkuji @Devils-night za jeho zručnost a hlavně trpělivost s ježkem v kleci :) 

Bohužel to tížený efekt nepřineslo, takže trochu zklamání. Zítra zkusím ještě nastavení přes DIAG, ale obávám se, že to bude k prdu :( 

Tou rozborkou jsme přišli na to, že asi trochu rosí hadička od turba a olej stéká na spodní šroub :myslim Dál musím zjistit, jestli mi nechybí šroub, kterým by měl být přichycen výfuk k motoru...

A jako finále jsme prošli vůle na nápravách a kromě nových tlumičů to bude chtít pár silentbloků, čepů a tyček. KasaCink :aut 

WP_20210605_13_49_45_Pro (2).jpg

WP_20210605_16_31_00_Pro (2).jpg

WP_20210605_12_25_24_Pro.jpg

WP_20210605_12_40_31_Pro.jpg

WP_20210605_11_54_58_Pro (2).jpg

WP_20210605_13_13_45_Pro (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, dvě kila jsou 2kg :aut Řekněme, že stačit by měly zadní tlumiče, zadní tyčky geo a přední spodní čepy. Ale zase na druhou stranu, když už se to bude rozebírat, vyměníme i další díly. Kromě předních tlumičů jsou to stovkové záležitosti :myslim  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, co se ti na 9let starém výfuku nelibí? Vždyť je jak novej :myslim 

Olej dávám Total Fluidmatic MV LV. 9l - 3x jsem to naředil novým.

Silentbloky jsou cca 100Kč/ks, ty větší cca 300Kč/ks, tyčky 3-4 kilča/ks. Nejdražší budou ty čepy a tlumiče.

Ale jestli to bude zase pohodlný auto, tak mi to za to stojí ;) 

EDIT: + tlumiče a bude to komplet. Kdybych to objednal v zimě, ušetřil jsem odhadem 20% :roll 

dily_podvozek_508GT.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Na tachometru se právě zobrazilo 199000, když jsem vystoupil a dal auto na zvedák...

Jde to sice pomalu, ale zatím jistě. Zítra se snad podaří dokončit zadek. Předek doufejme klapne o víkendu :myslim 

 

WP_20210705_10_53_06_Pro (2).jpg

WP_20210705_16_45_15_Pro.jpg

WP_20210705_16_45_28_Pro (2).jpg

WP_20210705_16_45_44_Pro (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...