Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

před 11 minutami, MJSytic napsal:

Přejíždět kotouče? Jako myslíš tu orezlou hranu? Ta by se tam po zimě udělala znovu, když tam destičky nezasahují :myslim  Přelisování jsem nezjišťoval.

Dneska už za to i z STK vyhodí. Já třebas většinou zmensim průměr a srazím hranu k deskám. 

1603566781861..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to máš kde udělat, proč ne. Já byl na STK nedávno a nic neříkali ;)  Navíc ta hrana není nějak zásadní. Jen to na fotce vypadá. Myslím, že to auto dřív shnije, než budu měnit zadní kotouče :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik máš najeto, jsou původní, tady u zadních moc velká rezerva na tloušťku moc není. 

Kolikrát kouknou, neměří,rez, hrana, odjezd. Když to někomu dělám, tak i třeba flexou to očistím, jenže tohle nikdo v servisu neudělá je to pro něj moc práce. 🤔 

Zase na druhou stranu, když servisák řekne, že takhle přejetý kotouče jak z výroby, tak to taky je člověk rád, že to vypadá a chodí. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, vagi napsal:

Zase, ,pokud není člověk poleno a nevadí mu se v tom hrabat...tak obětuje i těch 6h práce a alespoň má dobrý pocit z toho, že ho nikdo (v servisu) neojebal :super

to byla jen rejpacka samo 😉 

dílna není od toho abys tam byl jen 20 min a just když máš ....přítelkyně 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Honzo, ty jsi asi nečetl mojí první a poslední zkušenost s "ruční" myčkou, že ne? :D Snažím se mýt růčo u baráku. Ale přes zimu myčkou jednou za měsíc nepohrdnu. Zvlášť, když myje tak dobře a levně, jako ta na ČM ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečetl. Už jsem přečetl :D tak takovou zkušenost nemám. Od ty doby co nedělám v Dománským 406 nebyla ani jednou v klasické průmyslové myčce. 206 už vůbec. Ostatní auta neřeším a občas k dománským taky přijedu na myčku :) jen že mít 508 gt tak bych průmyslovou nevyužíval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Heyner neznám ale já mám zkušenost že když stěrače tak Valeo nebo Bosch. Ostatní jsou vesměs nic moc a příliš nevydrží. Já nejsem ani moc spokojený s novými z výroby na 508 a už jsem si říkal, že je asi vyměním. Taky někdy poskočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvovýrobou pro Peugeot zajišťuje Valeo. Proto jsou jejich stěrače konstrukčně shodné s originálem. Heyner (Alca) jsem zkoušel na 406 a jejich výhoda byla hlavně ve snadné vymenitelnosti gumiček. Jinak mám dobré reference i na SWF (Valeo group). Ty vyzkouším třeba příště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes ráno zahlásila konečnou baterka :aut Proběhlo to klasicky, jako minule. Webasto jí vycuclo, otevření auta načalo a start dorazil. Bez zátěže jsem naměřil 12V, ale při zátěži klesla pod 10V :D Tak jsem jí prohlásil za mrtvou a teď večer vyměnil za novou. Tentokrát jsem už nevymýšlel a dal jsem co tam patří - 70Ah AGM (2700,-) Zítra to ještě přenastavím na DIAG a uvidíme kolik dá :)

Jinak stará "obyč" baterka se dožila takřka 3 let. Dával jsem jí tam 4/18. Ať žije "volt control" :roll 

WP_20210209_20_06_20_Pro (2).jpg

WP_20210209_19_17_03_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...