Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Wow ve sváru... by me zajimalo, jak bys uspel na zaruku, takový rozsah by skodovacka fabriky řešila nejspíše výměnou. Nevím, jak frantici. 

Ja jsem teďka dělal na záruku výměnu obou prahu a předních blatniku na 10 létě Octavii... zákazník se podílel ze 40%! :D

Když na to koukám, abych si dutiny na 308 vystrikal pořádně, aby mě tohle nečekalo... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych uplatnit záruku na proreziveni, škodovka toto řeší. Ale zeptal bych se na spoluúčast zákazníka, abys to neměl drahé. :D

Otázkou je, jak to budou řešit, protože tohle je na výměnu... navíc frantici zapomínají sparu před lakem vymazat tmelem. :( Pak se není čemu divit, že to rezne, v zimě se tam dostane vlhkost, zmrzne, roztahne se, naruší se antikorozni ochrana a už to jede... :(

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Print napsal:

Pokud auto nejezdilo od začátku na kontrolu proti prorezavění tak to peugeot neuzná :( 

Tak auto od začátku jezdilo jen do autorizáku (a já v tom vlastně pokračuju :aut ) jen nevím, jestli tu kontrolu někdo někdy dělal... Mě se na to ani nikdo nikdy nikde neptal: "Máte 4 roky staré auto, nechce provést kontrolu proti prorezavění?"
@MilanF1 proto si to v nejhorším opravím sám tak, aby to nevylezlo :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nemám. Leda by to měli někde F.Cars, u kterého se vedla ele. servisní knížka :myslim 
No nic. Mnohem víc mě trápí ten prolínající olej a jiné věci, než trocha koroze ;) Není to nic, kvůli čemu bych vyšiloval. Každopádně poučení pro ostatní, kteří koupí nové, nebo zánovní auto, aby si ty kontroly nechali udělat :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prostě musíš i po záruce jezdit na pravidelný servis (olej+filtry) do autorizáku a mělo by to být OK?
Uvidíme, zjistíme a snad se dopátráme nějakého jasného vyjádření. Tak, aby to pak případně ostatním pomohlo a věděli, jak se mají zachovat ;) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...