Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Tak jsem do toho po 10 letech zase praštil :D Jsou tomu víc jak 4 roky, co jsem na Kokořínském srazu prohlásil při jízdě v 508, že tohle auto si jednou koupím. Vyslyšel jsem volání jedné znavené 508: "Já chci taky do klubu" "Už jsem toho nalítala dost" "Zachraň mě, on o mě vůbec nepečuje" "Do servisu sice chodím to jo, ale žádná garáž, žádné ruční mytí a voskování" "Žádné gruntování interiéru" ... a z otroctví jsem jí vykoupil :aut
Stála víc než jsem chtěl, má najeto víc, než jsem chtěl, má jinou barvu, než jsem chtěl. Ale když tak smutně koukala, tak co jsem měl dělat?! :D

Takže tím vám představuji moje „stádečko“- obyčejné GTčko. Barva: bílá, výbava: základní – chybí mi tam alarm se „superzamykáním“, chybí mi tam ,,, co se vlastně do GT ještě dávalo???

Po technické stránce to vypadá dobře, ale po vzhledové to bude ještě chvilku trvat, než to bude na chlubení :( Kostry od much jsou protlačený snad až do základovky a o laku škoda mluvit :( Ale to se všechno časem vyladí a na jarní sraz doufám dorazí v plné parádě, jak se sluší a patří :) 

post-1103-0-50129700-1443895357_thumb.jp

post-1103-0-74438900-1443895358_thumb.jp

post-1103-0-69341500-1443895359_thumb.jp

post-1103-0-81344000-1443895360_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc díky ;) Radost už dělá. JBL hraje skvěle a jízda je plavná a svižná. Zatím nikde nic nemlátí, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží. Každopádně s problémy se počítá. To by snad ani nebyl Peugeot, aby mě občas nebudil ze spaní :D S lakem je to tak, že to auto, dle mého názoru, za ty 3 roky provozu nebylo snad ani jednou pořádně umytý a navoskovaný, A na předku je to bohužel poznat nejvíc :( Ale tak od toho jsem jí koupil, abych se postaral. Koupit nějakou "leštěnku", nebo nový auto, to není žádný umění :aut:D

Radime, se 406 to bude ještě boj. Rád bych jí prodal, ale Verča nechce :aut Ale tak třeba se nějaký klubák najde, co by o ní měl zájem :myslim V listopadu se má začít vysílat ta nová řada "Legends", tak zkusím pro srandu hodit inzerát s fotkama z natáčení na web. Třeba se nějaký fanda "Seana Beana" vyskytne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Óóóóó statečný zachránče, šlechletný pežoťáku. Blahopřeji Ti k záchraně 508 SW. Přeji Ti, aby si co nejříve vyléčil neduhy, které 508 SW má, například na laku.

Ať najedeš co nejvíce kilometrů bez nehod a zažiješ jen to nejhezčí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

Radime, se 406 to bude ještě boj. Rád bych jí prodal, ale Verča nechce :aut Ale tak třeba se nějaký klubák najde, co by o ní měl zájem :myslim V listopadu se má začít vysílat ta nová řada "Legends", tak zkusím pro srandu hodit inzerát s fotkama z natáčení na web. Třeba se nějaký fanda "Seana Beana" vyskytne :D

Vypadá to, že výhledově bude brácha potřebovat nástupce za svou 406ku, která nějak Trnkoše začíná strašit ze spaní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...