Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT6 a Iphone 6


boza77

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Mám sice 508, ale ta RT6 je stejná - W10 Mobile i WP8.1 synchronizace bez problémů (volání-kontakty-přehrávání zvuku).
(RT6 nemá HDD, ale integrovanou kartu 4/8GB podle roku výroby).
S navigačními systémy v 5008 je to stále dokola stejný problém. Lidi neví, kterou ze 3 verzí systému tam mají. Ne všechny umí všechno :myslim 

5008_nav.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám RT6 teď už s 16GB bývalý majitel to upgradoval jen neznám rozdíly mezi těma druhama.. 

 

jeste se zeptám nějaký link nebo “nápověda” kde najít poslední verzi rnegu s češtinou ? 

rneg software r50b r50.03 mám tuhle jen tam není čeština (odkazy na “prekupnika” který si masti kapsu prosím ne.. nic ve zlem) 

Upraveno uživatelem kemox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MJSytic napsal:

Krásné potvrzení mnou uvedeného :D 

A tu 16GB kartu máš vyndavací, viď?

když je to karta ? musí být vyndavaci.. :D no rad bych potvrdil ale kvalita toho obrázku je no.. špatná ale jestli jsem dobre hledal měl bych mít wip nav který neumí nic 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN, ale z RT6 tu kartu jen tak nevyndáš - bez demontáže systému z palubovky

Takže už jen podle té verze FW, který jsi uvedl je jasné, že RT6 nemáš. Máš klasickou WIP Nav, a abych odpověděl na tvou otázku zcela, tak:
FW máš poslední aktuální. Oficiální čeština není a zřejmě už ani nebude (vzhledem k tomu, že už dlouho nebyl vydán nový FW a poslední mapy jsou 2016-2/4Q2015). Jediná možnost, jak do toho dostat CZ je přes upravený FW (přepíše se do CZ některý z dostupných jazyků). Jinak systém toho umí docela dost. Jen z MT si hudbu přes BT nepřehraješ, no :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Asi to sem moc nepatří,ale nechci zakládat nové téma,když je to podle mě podobný... Měl jsem mobil od výrobce Alcatel,sparoval se mi hned s vším v pohodě,když jsem volal,tak jsem byl spokojen,ale teď mám . P9 lite a spárování v poho,ale to volání je divný,až nepoužitelný přes BT... :-( , slyším asi každé 3ti slovo a je to ve stylu,jakobych neměl signál,ale přitom ho mám... Nevíte někdo,co s tím? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...