Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SWčko


Tiborski

Recommended Posts

A kdy je pražský sraz? Taky bych to auto rád nějak poupravil, ale na netu se mi nic nepodařilo na SW sehnat...

Mám divnej pocit, že se na něj lidi docela koukaj. A v Praze jsem potkal jen dvě černé a jedno modré, ale nijak mě to v těch barvách neoslovilo...

Ad motor, ta 16 bezvadně táhne a v testech ji hodně chválí, tak uvidíme, jak se bude chovat naložená a plná lidí...zatím netestováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tiborski

Barva je strašně zvláštní/zajímavá, ofiko se jmenuje šedá dolomite a je to takový mix šedé a hnědé metalízy. SSSexy...

zatím jsem ji nepotkal. :papa

No a cena za jakou to mám, to by jste nevěřili...:D

Asi si tu barvu celkem dokážu představit, ale kdyby byla nějaká fotečka, tak bych se vůbec nezlobila ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je slusna cena. Ja dal za SW 2,0 HDI vybava Dynamic + metaliza 700 rovnych vc. DPH(dal nedal, je na leasing). Ale do ty 1,6 bych nesel, ten 2,0 je tak akorat, ale stejne ho na jare \"chipnu\". To auto je proste tezky. A lepsi to nebude. Je to zacarovany kruh: vetsi bezpecnost neziskate z \"papiru\", vyssi hmotnost => vetsi brzdy=> vetsi (a tezsi)kola atd........ 406 byla jeste takovy rozumny kompromis(muj nazor).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...