Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

opet chladici problemy


hloze-ja

Recommended Posts

Fakt se omlouvam, ale precetl jsem snad vsechny prispevky k vymene chlad. kapaliny a odvzdusnovani.

Dneska jsem menil nemrzku a normalne to odvzdusnil. Snad vsechno. Vsude z odvzdusnovaku mi tekla voda (u termostatu jsem ale mel misti imbusu vytocenej sestihran - desitku sroub). Problem je, ze se to ohreje jen tak na 70 - 80 (driv to bylo 80 - 90). Vim, ze od 70 je to provozni teplota, ale ... Nerad bych neco pokazil. Ted jsem ujel 15 km. Nalil jsem tam neco pres 5 litru. Myslim, ze toho o moc vic nevyteklo. Taky se mi stalo, ze pri odvzdusnovani mi najednou voda v expanzce sla o 10cisel nahoru. A termostat jsem menil pred pul rokem a vsechno v pohode. Mozna jsem paranoik, ale nechci neco zkazit. Jakej na to mate nazor? Fakt moc dik, za rady. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moc diky. Tohle jsem potreboval slyset Uz jsem klidnejsi. Diky!! :cool: S tim termostatem me to taky napadlo. Chystal jsem se ho vyndat a pripadne vycistit. Hadici jsem uz promackaval, jestli je tam \"voda\". Jeste to zkusim. Moc diky za uklidneni. Honza

PS: Furt mi lezi v zaludku treba oktavka, ktera drzi po zahrati 90 nebo moje predesla 130 (80). Ale P to tak maj, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není špatnej termostat taky poznat tím, že to moc netopí?

Já mám provozní teplotu a? je +40° nebo -20° furt stejnou, takže se pohybuje tak od 90° - 96° a topí pořád stejně. A to asi všechny auta ve kterých sem jel kromě rodinné 306, která ten termostat má v háji a teplota je na 70° při rychlejší jízdě a 80° ve městě. A na dálnici topí míň než ve městě. Když byl term. OK tak to bylo tak na 90°.

Minulou zimu to mělo zadělanej přivod vzduchu na chladič nějakým papírovým kartonem s igelitem. Evidentně se nikomu nechce řešit výměna :roll

Nechci ale strašit.

[upravil dne 27/11/05 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...