Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Padá nafta (ale hooodně) RHR - vyřešeno


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Pánové tohle je origo palivový filtr? 

Palivový filtr Purflux C489

např: http://www.citroeny.eu/motor-2342/palivovy-filtr-purflux-c489-pro-citroen-20hdi-20hdi-120-20hdi-138-1906c0-190690-190177.html

mně totiž padá nafta taky...po napumpování..startuje na škrtnutí...filtr mám Filtron právě, tak chci zkusit dát jiný filtr a těsnění

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není až takový problém ;) Každopádně většinou je opravdu problém pouze v tom balonku, resp v jeho zpětné klapce. Tomuhle motoru dělá problém pomalu každá bublinka a navíc to extrémně namáhá podávací část čepadla, která moc síly nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pánové dospěl jsem ke stejnému problému... Začaly padat teploty níže a mi padá nafta... Nikde nic neteče, nic neprosakuje, četl jsem tady o tom ventilu, kde jej namontovat ? To potrubí co jde k balónku je tvrdé jako čert :( Nebo tedy zkusit prvně výměnu balónku , či palivového filtru ? Když napumpuji balonkem auto chytá na prví cuknutí startéru ..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si s tím člověk umí pohrát, tak jasně levnější varianta. Ale tyhle motory jsou na zavzdušnění hrozně haklivý a když se dostane vzduch až do vysokotlakého okruhu, tak může trvat klidně dvě baterky než to chytne, proto já tohle riskovat nechtěl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dve baterky, to ale tahas naftu az  z Popradu :D

Resim stejny problem s padajici naftou a pokud se nechci strapnovat na parkaci tak stojici auto pres noc chytne do peti vterin, maximalne do 15 vterin. Pokud namackam tak na prvni brk.

Je pravda, ze unik asi neni tak velkej. Ja mam bublinky az za filtrem, takze to netaham az z nadrze.

Upraveno uživatelem Lada78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...