Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 XSi 2.0i by KingSpade


KingSpade

Recommended Posts

nemáš to nastavený na ostřik kolemjdoucích? :D jinak co mi celkem z Fabky chybí jsou vyhřívané trysky ostřikovačů....fungovaly perfektně a neznal jsem zamrzlý ostřiky čelního skla, přemýšlím, že bych s to u Pažouta dodělal :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Tak už i já konečně přezul na letní, fotku ani dávat nebudu, stále to je na challengerech, ale dám sem fotku toho, co na mě vykouklo při vyzutí pravé zadní gumy. Guma byla lepená asi v půlce března z důvodu řezné rány plechu ve tvaru U, který se dostal dovnitř gumy a nadělal takovou krásnou paseku.

post-15295-0-70454700-1461412841_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...

Ve čtvrtek proběhla technická a emise a mám zase na 2 roky pokoj :D ....jinak co se týče té chyby tak ikdyž mi nesvítila asi měsíc, tak přece jenom jí načetli, ale neměla souvislost s emisemi, takže pohoda. Takže jsem prošel, akorát povrchová rez na brzdových trubkách a rez na budce, akorát nevím kde, z venku nic tak asi něco chytnuto ze spod.

A  zjistil jsem, že se 307 dělala jak EURO 3 tak i EURO 4, a já mám EURO 4 a tudíž problém se sekundárním vháněním vzduchu do sání, což se dá opravit dvěma způsoby. První koupit novou el. vrtuli a nebo vyřadit přes diag, ale jak to zatím prochází přes emise tak neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženská na úřadě mi to vysvětlovala ale už nevím jak mi to zdůvodnila. Tuším to bylo něco s emisema - hodnoty. Třeba teď mám taky auto původem taky z dovozu (předváděčku z FR) ale Eurotřída se nezměnila při přihlášení na CZ SPZ, nevím.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...