Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastaveni data a času na 406


Šimas

Recommended Posts

Zdravím všechny,

dovezl jsem si 406 2.2HDi z francie a nevim jak na multifunkčním displej nastavit čas a datu. Ty dvě tlačítka co tam má většina 406 tam nemam. Je to max. výbavě včetně zabudované navigace (a to je asi ten problem). Taky jsem jeste neprisel na to jak uložit pozice řidičova sedadla do pamětí. Pokud má někdo tento motor tak by mě taky zajimalo kolik stojí naplnění té malé palivové nádržky tekutinou co se pak přimíchává do nafty a zda to má vliv na motor a spotřebu. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nemýlím tak ta nádržka má co dočinění s FAP filtrem.

Ve FAP filtru se zachycují pevné částice, který se jednou za čas spálí právě vstříknutím týhle kapaliny do vejfuku. Jinak se prostě FAP zacpe a přestane to jet.

Alespoň myslím že to tak nějak funguje. :myslim

Naplnění není laciná záležitost, ale pokud chceš jezdit......

Podle manuálu by jsi měl mít k tý navigaci ještě dálkovej ovladač, pomocí kterýho vše nastavíš. ;)

P.S. Uložíš pozici sedadla současným stisknutím tlačítka \"M\" a \"1\" nebo \"2\". Současně si to pamatuje i nastavení zrcátek.

[upravil dne 27/11/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak již bylo zmíněno,pro nastavení parametrů velkého displeje (t.j. bez ovladacích tlačítek po stranách) je nutné použít dálkový ovladač. Krom kompletního nastavení navigace lze nastavit parametry displeje,jas,kontrast,datum,čas a jednotky v kterých počítá palubní počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...