Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tunning 405


Tomáš

Recommended Posts

Čau Tome. Merkurek má pravdu, 405ky fakt skoro nikdo neupravuje. Já si dělám všechno sám . Dá se sehnat zadní křídlo (mi16) a prahy. Jinak nic moc. Mám doma jeden katalog z Francie kde jsou i 405ky ale ty ceny..... Nárazník 10tis minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstate se staci stavit v kazdy lepsi tuningovy firme. Sice treba nemaji v nabidce veci na 405, ale dokazou upravit a napasovat plasty z jinyho auta ...... jak uz jsem tu nekde nedavno psal, tak jsem na bawora mel davat prahy z Omegy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to ten v zapadnich cechach, tak v Plzni a okoli je par firem. V Rokycanech JK design, tam bych se ale ani nesel optat na cestu. V Plzni je Axon www.axontuning.cz pak myslim Vertigo (nebo neco takovyho) a jeste je tam nejaka dalsi firma, ale to ani nevim jaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten katalog bych měl mít tento týden tak se to pokusím nějak zpracovat. Jinak JK Design ani omylem, protože s mračítkama jsem to měl úplně stejně:mad: a to mě fakt nasralo. Vzhledem k tomu, že mám Mi16 tak jsem plasty už vyčerpal. Nechci dělat žádný extrémní úpravy. Budu asi vychytávat věci na motoru filtr svíčky atd. Malou otázečku potřeboval bych tlumiče na zadek (ne můj ale na auto:D)? Nevíte o nějakém dodavateli za fajnovou cenu??? Jsem z Kladna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...