Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

81. pražský minisraz, tentokráte v restauraci Peugeot 1.10.2015


Recommended Posts

no, je o prazsky sraz evidentne zajem :(, mozna je na case se zamyslet proc? Tam budete tri ne? A nejsem SCHRATCH

Pamatuju si doby, kdy jsem prijel a nebylo si kam sednout :(, kde ta krasna leta jsou :/

Ja taky neprijedu, omlouvam se mam moc prace a v mezipauze jsem si odlehcil prispevky na foru, jinak jdu dal pocitat a pocitat a pocitat :/

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem do 20h v práci.. :nevim dneska sem udělala zkoušku na velkou motorku :potlesk , což je sice důvod k oslavě :D , ale domů to mám eště 30 kiláků autem... :roll , vstávala sem v 6 ráno a fakt už sem gumovka za celej den... :aut  jinak bych dorazila už jen kuli tomu místu - nikdy sem tam nebyla a jezdím dost často kolem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám prostě se čtvrtkama problém - to jsou akce všude, protože "pátek už je vlastně napůl víkend". Ačkoliv konkrétně dneska jsem teď už volnej... Schreeku? :D

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já děkuju Choulince, že dorazil, pokecali jsme aspoň tu půlhodinku, kterou sem se mohla zdržet. Dost mě to mrzí, že se už nejsme schopni na takový srázek sejít i když je dostatečně dopředu oznámen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...