Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaha vzduchu 2.7 HDI


buky88

Recommended Posts

Ahoj pezotaci,

Chystam se na svem Peugeotu 407 coupe 2.7 HDI(2006) vymenit zadni vahu vzduchu pro zadni radu valcu,mel bych dotaz jestli nevite jaky je rozdil: v aute mam original Siemens Vdo 5wk9 7001 a na internetu sem nasel pouze Simens Vdo 5wk9 7001Z tak nevim co znamena to "Z"jestli je totozna a nebo jestli je to jen nove obchodní označení.diky za rady a nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budu držet palce, ať to není drahé a vyřeší se to.  :)  :potlesk

 

Ještě jsem se chtěl zeptat

Také když přeřazuješ z D na R, nebo opačně, tak přitom řazení to maličko škubne? :myslim  Takové jakoby cvaknutí a malinké zaškubnutí.

Přijde mi že dříve to nedělalo a nebo jsem to nějak nevnímal...? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

podle mne je to normalni pri zarazeni z R na D a opacne se lehce jakoby zhoupne a ale bez jakehokoliv kopance nebo vetsiho razu a  v garaži sem poslouchal a pri zarazeni i lehce cvakne podle mne je to normalni mam uz automaty osm let a delal to kazdej,nesmi tam pri zarazeni D nebo R bejt nejakej velkej kopanec nebo bouchnuti..

 

S tou vahou vzduchu dam vedet jestli to pomohlo momentalne kontrolka nesviti ale chci ji vymenit tak jako tak uvidim jak se to bude tvařit dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...