Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mily jezisku


Guest Ludweek

Recommended Posts

Hele Ludwo,

Takovejhle ježíšek chodí jen u Grossů a u Paroubků. Páč stál letošní rok za prdlačku, tak budeš muset asi beyt rád, za ty fusky...:P:P:P

Lucka má alespoň rozum a je pragmatičtější - alespoň nehodlá v zimě přijít o kolena a ledviny a radši si přeje něco se střechou a topením...Na Kladně to maj se zimou těžší, než já v Kralupech. A kdo ví, k čemu to auto potřebuje...:):):)

Já bych rád od pana Sobotky k vánocům voucher s 80% slevou na jarní daně...

Hele, co? neškudli... teď ti Rath vydupe z pojiš?ovny balík, tak bys moh Sobotko přimhouřit oko co? Cože? - ne nemám rád ČSSD... Aha, mam smůlu jo? hmmm... tak čus...

Tak vidíte... a mám hovínko...:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Lucinka: auticko uz mam...todle je o necem jinem. skoda ze je to jenom pro jednoho jinak bych te svaz a ver ze uz bys nechtela jinak :)

2 Hics: tak u paroubku rikas...me odiraji na danich o penize a jeste mi kradou darky...jeste zes mi to rek...aspon vim kam si letos pudu vymenit ty fusky :)

2 Marda106: tak to ses ty ten hajzlik co dal loni segre na vanoce to dite :super

2 Medved: mas pravdu...to by bylo totalni...REST IN PEACE :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

2 Lucinka: auticko uz mam...todle je o necem jinem. skoda ze je to jenom pro jednoho jinak bych te svaz a ver ze uz bys nechtela jinak :)

2 Hics: tak u paroubku rikas...me odiraji na danich o penize a jeste mi kradou darky...jeste zes mi to rek...aspon vim kam si letos pudu vymenit ty fusky :)

2 Marda106: tak to ses ty ten hajzlik co dal loni segre na vanoce to dite :super

2 Medved: mas pravdu...to by bylo totalni...REST IN PEACE :aut

No jo....lákat buchty na motorku....Mam pocit, že s touhle motorkou bys spíš musle s sebou vozit plácačku na zahánění. Však to můžeš vyzkoušet. Kladno není zase tak daleko...Jen tam ten strojek nenechávej bez dozoru. Je tam poněkud více našich snědších spoluobčanů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...