Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUX - USB


Pajoš

Recommended Posts

Zdravím, mám v 5008 v přihrádce mezi sedadly AUX vstup pouze jack. Žena má v Citroenu jak jack tak USB. Neřešili jste někdo, jak by bylo složité vyměnit ten jack za jack s USB? Asi by se tam musela dodělávat nějaká elektrika, napájení USB a tak. Rád bych v autě poslouchal audioknihy z flashdisku, což bez USB nejde. Na CD se ty knihy nevlezou, mají běžně přes 1 GB. Když to dám do mp3 přehrávače a píchnu to do toho jacku, tak jednak nemůžu ovládat přepínání skladeb na rádiu a jednak, i když dam mp3 přehrávač naplno a rádio taky naplno, tak některé knihy jsou i tak potichu :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff to je otázek  :myslim

Kupoval jsem ho v bazaru dovezené z Francie. Rok výroby 2012, výbavu netuším, rádio mám toto: http://www.zenavaute.cz/wp-content/uploads/U90_img_0242.jpg

Netuším, kde jinde by to USB mohlo být? Spíše si myslím, že tady prostě není. Asi slabší výbava. Nemám panoramatickou střechu, mám 7 sedaček, navigaci, tempomat, parkovací senzory, senzor deště a bůh ví, co ještě  ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám v 5008 v přihrádce mezi sedadly AUX vstup pouze jack. Žena má v Citroenu jak jack tak USB. Neřešili jste někdo, jak by bylo složité vyměnit ten jack za jack s USB? Asi by se tam musela dodělávat nějaká elektrika, napájení USB a tak. Rád bych v autě poslouchal audioknihy z flashdisku, což bez USB nejde. Na CD se ty knihy nevlezou, mají běžně přes 1 GB. Když to dám do mp3 přehrávače a píchnu to do toho jacku, tak jednak nemůžu ovládat přepínání skladeb na rádiu a jednak, i když dam mp3 přehrávač naplno a rádio taky naplno, tak některé knihy jsou i tak potichu :-(.

Dalo by se asi zkusit tohle, není to ale nejlevnější http://www.dobry-obchod.cz/produkt/55usbty003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-toyota-citroen-peugeot-aux-vstup/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pajoš: Měl by tam být klasický A2DP BT profil, takže přesto jde hudba nejen poslouchat ale standardně i ovládat přehrávač (akorát hlasitost já kaskádní, to znamená lze ji regulovat jak na přehrávači/telefonu tak v autě nezávisle na sobě). Akorát je vhodný si v tom telefonu udělat playlisty, protože mě si rádio vytvoří "playlist" vlastní, snad z nějakého náhodného výběru všeho, co na mobilu najde. Úplně jsem nepochopil klíč, ale možná jsou to názvy všech písniček podle abecedy. Ale to asi záleží na přehrávači/telefonu.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...