Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu disky peugeot 508sw


jardo78

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

Ahoj 

prosím o radu mám nově Peugeot 508 2,2 GT rok 2011 a řeším zimní pneu aktuálně mám na autě org alu style 12 (19´´ guma 235/40) a nejsem si jistý že je ta velikost správná na zimu chtěl jsem koupit na zimu jiné alu ale nevím si rady co a přímo v pežotu moc nevědí. prosím co máte v GT verzi obuté na zimu a jaky alu kola?

 

děkuji

K. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych prvně otevřel velký technický průkaz a podíval se na možné alternativní rozměry. 

Nehledě na to, že 19" zimák nebude levná záležitost, navíc nízký profil (40) v zimě moc nevyužiješ a na sněhu platí, že lépe funguje užší pneumatika. 

Na zimu bych pneumatiku s nižším profilem než 50 nedával (třeba kvůli diskomfortu při přejezdu zmrazků na silnici apod). Nevím, co 508 nabízí, ale ideál by bylo něco jako 215/55 R17. :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic : Ahoj to jsem chtěl ale na eshopu u všech mají napsáno že není vhodné  pro verzi GT po kontaktováno eshopu peugeot mi bylo řečeno že pro toto auto je to problém (GT má větší brzdiče) v TP je sice že tam jdou 17´´ a 18´´ .

 

díky K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platí. Ty kola, co mám na zimu jsem viděl i na sedanu :aut Jestli máš v TP základní rozměr 7.5J18CH5-49, tak jsi v suchu a můžeš vesele shánět ;)

Ale jestli se i tak bojíš, tak kup Style 10. To jsou 18" pro GT http://eshop-peugeot.cz/cs/kola/504-hlinikove-kolo-peugeot-style-10-18-508.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
před 37 minutami, Jozz868 napsal:

Co by sa mohlo stat? Bude mi to chytat niekde alebo to nie je dobre na napravu alebo? Len sa pytam lebo nemam s tym skusenost..

ano, může chytat na brzdě, vyvažovací tělíska, kola v rejdu atd., nebo nemusí--to musíš vyzkoušet sám

je dobré ta kola vyzkoušet jízdou , jak to bude sedět, jaké je pohodlí atd., někdy jsou lidi překvapení, že ta větší kola nejsou to, co by vlastně chtěli...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...