Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za 44.sraz Peugeot clubu v Řásné


Recommended Posts

Chtěl bych tímto vláknem poděkovat ChouLu a jeho spolupracovníkům za odvedenou práci na přípravách 44.srazu. Sraz se dle mého názoru povedl, program byl zajímavý, nálada dobrá, zábava taktéž a hlavně se nám na sraze líbilo. Počasí mohlo být teplejší, ale taky mohl celý víkend propršet. Překvapila mě hodně účast nových tváří za což jim děkuji a věřím, že jsme se neviděli naposled. ;) Malý incident se podařilo a podaří snad vyřešit a nezanechá to špatné světlo na sraze jako takovém. Dojeli jsme v pořádku a již teď se těšíme na sraz příští. Nakonec bych rád dodal: "Nejsme jen fórum". :papa

PS: pár fotek bude časem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za všechny 3 Veverkovic: :super sraz! Díky za organizaci, good program, kuchařovi za dlabance a všem ostatním, i kdyby jen za účast. Velké díky i Radovánkovi (on jistě ví, ostatní se snadno dovtípí). A ty malé myšky nám radost nezkazily :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky dekujeme, bylo fajn :). Po spatnych zkusenostech z minula jsme si na sraze dali jen nedelni obed, a ac svickova vypadala tak nejak vselijak, tak byla dobra a chutnala mi. Ada spekove knedliky taky chvalila :D. Mysky, no mysky byly trosku problem, ale v noci pri mem chrapani uz asi nedorazily. Chatka byla dobra, meli jsme i topeni, diskoteky se vzdy po prosbe ztlumily, takze za nas spokojenost. Bylo hodne novych tvari, coz je fajn. Letos jsem nemel bohuzel ani jednu flasu, tak se pristi sraz polepsim a dovezu abych se revansoval :D. Tesim se na dalsi srazek, a doufam, ze v podobnem duchu.

 

PS: me to nedelni vyhlasovani proste nejde pres prsty, myslim si, ze ten sobotni vecer ma diky vyhlasovani, vetsi kouzlo. No a jeste jeden dovetek. Prislo mi, ze na tomto srazu se hodne moc partickovalo. Nechcem to zkusit nekdy dohromady? Jsem pro vyzkouset hromadny grilovani :D. ja to totiz nestihal ani obihat, jedni tamhle, druzi tam..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbil se mi orienťák..! Tak nejely sem úplně nejkratší cestou, ale objevily sme tak spousty zajmavejch věcí.. :) asi jediný sme dojely ten kilometr ke zřícenině autem :D - bezva cesta :D takový záchvat smíchu už sem dlouho neměla.. :D ale auto to i tak přežilo, takže díky.. :D

Jídlo bezva, spaní bezva..

Ostatní hry sem nestihla kuli lišce, ale kelímek na střeše sem kousek aspoň viděla - zrovna tam někdo parkoval jak ženská.. ;) eště že to tak dopadlo pánové, bych vám vytřela zrak.. ;)

Večer nenásilný disco, mňamka masíčko.. ... a pohoda..... :)

Pivo 1* :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz z pohledu bezdomovce s nedostatkem oblečení docela nic moc :aut 

Z pohledu člena si myslím, že super. Lokalita, ubytko a jídlo na 1 s pochvalou. Program neřeším - každý si vybere, co ho baví ;) Jinak souhlasím se s Scratchem - příště by to chtělo vymyslet nějakou ohradu, do který nás všechny nahnat. 1. bude větší teplo a 2. se všichni líp poznáme a pokecáme ;) Na Vánočním zdar :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké poděkování všem organizátorům posílají také oba elektrikáři z Ostravska, speciální poklona pak patří ChouLu. Protože sám z vlastní zkušenosti vím, co to znamená udělat jen dvoudenní sraz pro 40 lidí, natožpak takovou mega akci. Zvládl to s přehledem jako velký Boss :roker . Hluboká poklona.

 

Jinak nebuďte smutní, že se partičkovalo a elektrikáři dali před soutěžením přednost předváděcím jízdám elektromobily. Neměli jsme to srdce přijet poprvé na veký sraz a hned Vám vysbírat všechny ceny ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Sraz byl super, neměl jedinou chybu, co se dalo zařídit, bylo skvělé. OZ jsem si užil, absolvoval jsem jej do konce, beze zbytku, 7. boj jsem nemohl, to víte, 6. měsíční prcek má přednost. Příště se pokusím, jako v parku Retro park Sejfy, více popít a konečně snad poznat více členů, jako Scratch, kterej měl nejlepší káru, Hurvínka a další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...