Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netáhne


Pawel.m

Recommended Posts

Ahoj, myslím, že něco není v pořádku s mojí 307sw 2.0HDi 79kw 110ps r.v2003. Když se rozjíždím, auto je hrozně líné, minimálně 

do 2500 otáčet se vleče jako kdybych měl za sebou plný vozejk. Pak nad dva a půl teprve sepne turbo a auto se rozjede, 

to samé dělá i na dvojku - až od trojky je to ok. Přijde mi že to turbo spíná (možná že to píšu špatně) moc pozdě. Do těch

2,5tis. otáček prostě jedu bez výkonu.... Našel by se někdo šikovný z okolí Prahy, Berouna atd. kdo 307 zná jak své boty,

kdo by se mi na auto podíval projel a řekl mi že je to buď takto ok, nebo by mi s tím pomohl? Případně návrh?

 

p.s.: mám před 2 rokama dělaný FAP off

 

Předem moc díky kdyby se někdo ozval. Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte , mam trošku podobný problém. Ide o to že keď auto stoji viacej ako 4 hodiny , tak po naštartovaný keď sa rozbieham , tak najprv to ide v poriadku ale tak cca po 2 sekundách klesne výkon auta ( akoby išlo skapať)  a tak po cca 15 sekundách to ide už v poriadku. Alebo keď počkám s naštartovaním autom tak cca 4 minutý a až potom sa rozbieham , tak to tiež ide OK. Neviete náhodou, že v čom môže byt problém ? Moje auto je 307 1,4 benzín 16V , rok 2006. Ak sa nemýlim tak benzínový filter nemám. lebo hľadal som ho nad pravým predným kolesom ale nič som nenašiel . 

 

Ďakujem vopred za odpovede a za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...