Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nejdou dobouchnout dvere


Boob

Recommended Posts

Dneska,kdyz jsem se pokousel zavrit dvere od auta...nesly zabouchnout a zamcit.Myslite ze to mohlo byt zpusobeno tim ze venkovni teplota byla asi -8 stupnu Celsia a ze by zamrzl nejak zamek? Da se tomu nejak predejit,protoze nechat otevreny auto neni moc dobry.....pak se mi nejak podarilo zamknout ale jakmile jsem to zase otevrel tak to neslo...Mate s tim nekdo taky nejake zkusenosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja s tim mam zkusenost takovou, ze pokud to jen prostriknes a rozhybes tak to bude delat pristi rok znovu, zpusobuje to totiz castecne i usazenej bordel, ja sem ten zamek vyndal celej sem ho soupnul do redidla aby se procistil, opucoval sem ho a vypadal jak novej, pak sem ho namazal a soupnul zpet, uz nekolik let od toho mam pokoj, postupne sem takhle udelal vsechny dle potreby :) protoze postupne nesly dovirat vsechny dvere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem dělal na šáde každej rok. Máš omrzlej a zatuhlej zámek. Aby to bylo pořádně, tak to celý vytáhni, vyper to štěrečkem v ředidle ( štětcem se tam líp dostaneš ), nech to pořádně vyschnout a potom to celý namaž. buď konkorem, nebo pomáhá docela dobře i nafta. A nebudeš mít problém:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budete vyndavat ty mechanismy zámků ven, a koupat je v ředidle či něčem jiném, prostě čistit a promazávat je vyndané venku ze dveří, doporučuju vyndat i samotné vnější kliky, a pořádně rozhýbat a promazat čep té páky, co od kliky vede. Ten totiž rád zatuhne taky, zůstane viset v půli cesty i když se samotná klika vrátí, a pak často nejde zavřít či naopak odemknout, protože ta páka na půl cesty zablokuje ten samotný mechanismus. Takže samotné promazání mechanismu nemusí stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

To je zatuhlej ten zobáček ve dveřích co zacvakne kolem tý tyčky co vidíš na kastli při otevřenejch dveřích.

Jak píše Yka, prostříknout konkorem a rozhejbat.

Konkorem nééééé. Stahuje do sebe prach. :bojim

Raději použij WD 40, ten částečně odpuzuje prach a taky se sním můžou mazat zámky (odpuzuje vodu). :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...