Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení kufru sedan


Bailly

Recommended Posts

V 9. 4. 2017 at 20:38, Steve Wonder napsal:

tak jak koukám tak tam přilepím baterku a bude. Ochota jako blázen ;)

Ako nič v zlom ,ale niekto pred tebou ucvakol koncovku a napojil tam tam led .Takže ak tam teraz ten led neni ,jednoducho ,stále si myslím že nič zložitého ,pripojím na tie dva dráty žiarovku a musí to svietiť. Pri zvlášť velkej opatrnosti ,ešte stále si myslím že nič zložitého ,tam opriem merák ,alebo žiarovku a vyskúšam či tam mám napätie pri otvorení kufra a či sa stratí pri zatvorení kufra. K tomu predsa neni treba výkresová dokumentácia.Iné by bolo ak by si tam tie dráty nemal,či ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, baffy napsal:

Ako nič v zlom ,ale niekto pred tebou ucvakol koncovku a napojil tam tam led .Takže ak tam teraz ten led neni ,jednoducho ,stále si myslím že nič zložitého ,pripojím na tie dva dráty žiarovku a musí to svietiť. Pri zvlášť velkej opatrnosti ,ešte stále si myslím že nič zložitého ,tam opriem merák ,alebo žiarovku a vyskúšam či tam mám napätie pri otvorení kufra a či sa stratí pri zatvorení kufra. K tomu predsa neni treba výkresová dokumentácia.Iné by bolo ak by si tam tie dráty nemal,či ? :myslim

ano nic těžkého ;) ale když jsem chtěl něco takového u své bývalé 406 old tak za prvé jsem měl schémata ze kterých jsem byl schopen čerpat a za druhé neměla BSI jednotku tak jsem věděl tak je to bude chovat...:) a u 407 s BSI se to chová uplně na hovno...:grr:grr jak tam je čokoláda tak jsem na ní připojil LED pásek a podívejme se co to děla i když je kufr zavřen tak to neustále svítí sice né tolik jako je otevřený ale svítí....:grr:grr tak musím někde kde prodávájí díly z 407 sedan a zeptat se jestli by bylo možné vystřihnout požadovaný konektor... ale vše je odemne daleko a vysvětlovat po telefonu co potřebuji je uplně na pikaču...

Upraveno uživatelem Steve Wonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Led pásik ti svieti aj po zatvorení kufra preto lebo má minimálny skoro žiadny odpor. Ak ten pásik napojíš na tú  pôvodnú lampičku (s funkčnou žiarovkou) tak po zatvorení kufra už nebude led pásik svietiť. Prípadne namiesto tej lampičky pridáš odpor.

Upraveno uživatelem Judes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Judes napsal:

Led pásik ti svieti aj po zatvorení kufra preto lebo má minimálny skoro žiadny odpor. Ak ten pásik napojíš na tú  pôvodnú lampičku (s funkčnou žiarovkou) tak po zatvorení kufra už nebude led pásik svietiť. Prípadne namiesto tej lampičky pridáš odpor.

To jsem usoudil něco podobného když jsem to zas odpojil, že musím napojit seriově origo lampičku aby to fungovalo tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...