Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12.pražský minisraz Džbán


John

Recommended Posts

Tak před chvílí jsem dorazil ze Džbánu, a chci tímto poděkovat všem kteří se přijeli podívat a hlavně členům z Brna jmenovitě (DODO,Aluška,Trundík,) že přijeli za námi do Prahy.

Myslím,že to byl jako vždy příjemný večer. :D :D

Jinak další již 13.pražský minisraz Džbán bude 12.1.2006 opět na stejném místě od 18hodin :) :)

Budu se na vás všechny opět těšit, a doufám že se delegaci z Brna u nás v Praze líbilo. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se mezi Váma v Praze taky moc líbilo. Super slalom ale na rozdíl od Bohouše se mi líbil i výsledek ;). Jinak jsem rád, že se tam šešla parta lidí, která se dokázala zasmát i při vážné debatě. Jste super, super a ještě jednou super. Rád mezi vás ještě někdy zavítám a určitě se nás z Brna sesbírá víc. :papa:super:papa:super:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Mě se mezi Váma v Praze taky moc líbilo. Super slalom ale na rozdíl od Bohouše se mi líbil i výsledek ;). Jinak jsem rád, že se tam šešla parta lidí, která se dokázala zasmát i při vážné debatě. Jste super, super a ještě jednou super. Rád mezi vás ještě někdy zavítám a určitě se nás z Brna sesbírá víc. :papa:super:papa:super:papa:super

Ok rád Vás opět uvidím a myslím, že i ostatní... ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Mě se mezi Váma v Praze taky moc líbilo. Super slalom ale na rozdíl od Bohouše se mi líbil i výsledek ;). Jinak jsem rád, že se tam šešla parta lidí, která se dokázala zasmát i při vážné debatě. Jste super, super a ještě jednou super. Rád mezi vás ještě někdy zavítám a určitě se nás z Brna sesbírá víc. :papa:super:papa:super:papa:super

Ok rád Vás opět uvidím a myslím, že i ostatní... ;);)

To každopádně!!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D:D:D Doufám, že jsme delegaci z Brna s Vendulkou moc nepoděsili (on Trundík už nás zažil, ale Dodo s Aluškou jsou pro nás noví ;) )...

a jinak se nám to moc líbilooooooooooooooooooooo...že jo Vendulko?

Tak já se tedy přidávám k doufu, že jsme nikoho moc nepoděsily....my jsme strašně milé:D:D Těším se až dlegace opět dorazí:papa:super:papa

A dále potvrzuju, že se nám tam moc líbilo:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostala na net, to víte, v pátek jsem musela dohánět ten čtvrtek :D, tak nebyl vůbec na nějaké surfování čas. Bylo to tam s vámi moc super a rozhodně stálo za to, tam jet. Slalom byl taky fajn, akorát musím víc trénovat, abych byla aspoň příště druhá :myslim, s prvním místem samozřejmě nepočítám :D :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...