Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12.pražský minisraz Džbán


John

Recommended Posts

Ja tentokrat nejspis nedorazim .. vyklizeni, stehovani, malovani a dalsi radostne veci musi byt do nedele hotovy, takze ve ctvrtek vecer asi budu lezet polomrtvej nekde s kyblem a hadrem a budu uklizet po malirich ;).

[upravil dne 28/11/2005 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Když se tak perete, kde vyzvedne Vvittyho, nechcete někde vyzvednout i mě? ;):D A případně i Rebika, páč jestli se zúčastní, taky nebude chtít jet autem, aby si moh dát pifko (a ne jedno...).

U nás mění ve čtvrtek odpoledne olej Mašinka -)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

John: ty kužely vem, protože jsme v sobotu na Priglu jezdili i za tmy a dá se to. Když tak ostatní auta posvítí na cestu.

No nevím...na Džbáně je fakt tma jak v pytli... ale mě je to jedno klidně je do kufru hodím zase... ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Trundik

John: ty kužely vem, protože jsme v sobotu na Priglu jezdili i za tmy a dá se to. Když tak ostatní auta posvítí na cestu.

No nevím...na Džbáně je fakt tma jak v pytli... ale mě je to jedno klidně je do kufru hodím zase... ;);)

My jsme to jeli, když padal sníh na parkovišti v lese bez pouličního osvětlení a fakt to šlo. Navíc se jezdilo mezi PET flaškama. Byl to vodvaz a Trundík vyhrál. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:( To Marcel: chjo

Neboj, vždy? od sebe bydlíme takový kousek, tak si někdy můžem dát soukromý srazík. :D

Já mám na čtvrtek práce... Mám prorezlou trubku přívodu benzínu, ještě tam musím jít namontovat přístrojovku apod. Mám tu všude okolo sebe rozebrané auto nebo sešity a učebnice do školy... Potřeboval bych zastavit čas...

Tak si to tam užijte! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...