Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 modrá metal - poslední foto


kovy_s

Recommended Posts

Tak po dvou a půl letech ježdění ve 106 jsem se rozhodl koupit si něco většího a vyhrála to 406ka v sedanu s motorem 2.0HDI 79KW. Je dotažená z Francie a původní majitel ji měl 6 let mimochodem taky klubák :-) Chtěl bych ještě moc poděkovat Hafitymu, že byl tak hodnej a jel auto okouknout před koupí - DÍKY DÍKY DÍKY :-) Musím se ti nějak revanžovat :-)

Pro auto jsem to měl přes 250km, ale vyplatilo se. Sobotní trip s řidičem cechicem(taky moc díky) spolujezdcem Márou205 a miláčkem ChouLu(tady už neděkuji :D :D)

 

Nějáké mouchy má, ale časem budeme pilovat :-) Jako první přijde na řadu výměna oleje a fitrů.

 

Přidám nějáké foto :-)

post-43953-0-28875300-1440395579_thumb.j

Upraveno uživatelem kovy_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu : ale chci :P ty mě máš rád a vše v pátek opravíš :D  Jinak Tome ty kilometry ověřený nemám a ani mě to nějak netrápí, vůči ceně auta... :-) Do pátku vyměním olej a ChouLu ten servisní klíč na diagnostice smaže viď ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zmaknes i bez ChouLu uz to tu bylo stokrat :)  Pri klicku v poloze 0/uplne vypnuto stisknes tlacitko nulovani KM, otocis klicek do 1. polohy, stale tlacic na tlacitko nulovani. Objevi se odpocet, az dorazi na hodnotu 0 vypnes zapalovani. Po naslednem nastartovani uz by tam klic byt nemel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska proběhla montáž Parrota MKI9100 a opravení nefunkční antény. Antená nafungovala z jednoho prostého důvodu , že tam bylo přílož mnoho silikonu - majiteli předemnou tam asi teklo a dal tam toho tolik , že anténa neměla kontakt - OPRAVENO :) A pak přišla instalace Parrota.... Trošku jsem se bál , že bude problém, ale všechno šlo hladce a funguje :) Přidávám pár fotek a děkuji ChouLu :P

post-43953-0-83405100-1440950799_thumb.j

post-43953-0-87627300-1440950806_thumb.j

post-43953-0-11727100-1440950814_thumb.j

post-43953-0-08622200-1440950824_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...