Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kopání brzdy!!Co to dela??


Valis

Recommended Posts

Původně zaslal: Matt

Původně zaslal: Bohumil

2 Matt : Za tu dobu, co mám Jeana, se mi to \"zaplo\" asi tak 3x. Když se proti mě vyřítil předjíždějící magor a musel jsem hodně brzdit a ještě uhnout a jednou v zimě, kdy jsem byl trochu rychlejší a silnice trochu klouzavější:D

a jak dlouho ho mas?

Necelý dva roky.:cool::super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sef si ho koupil taky, ale moc spokojenej s timhle autem neni, obcas se v tom projedu ale on to ma ve verzi 1,6 16V, nezda se mi to byt spravna volba do takhle tezkyho auta, jel sem uz snad ve vsech verzich a porad se mi to auto zda liny, jediny co sem jeste nezkusil je ten benzinovej 2litr, co v tom mas ty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

ach tak tak to nebylo u tebe, delal sem v autoskole start jestli to znas, pred chvilkou sem pres kohoutky projizdel, bych se stavil na pokec :o)

Ve Startu jsem dělal jako řadovej učitel před 8 roky. A jsem teď stejně na Pekařské, ale klidně se někdy stav na kafčo. Jen bývám v Kohoutkách v pondělí a ve středu a na pokec mám čas jen od 15-16 hodin. Pak mám výuku. :D

[upravil dne 23/11/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Matt

ach tak tak to nebylo u tebe, delal sem v autoskole start jestli to znas, pred chvilkou sem pres kohoutky projizdel, bych se stavil na pokec :o)

Ve Startu jsem dělal jako řadovej učitel před 8 roky. A jsem teď stejně na Pekařské, ale klidně se někdy stav na kafčo. Jen bývám v Kohoutkách v pondělí a ve středu a na pokec mám čas jen od 15-16 hodin. Pak mám výuku. :D

[upravil dne 23/11/05 Autoškolič Dodo]

ty auta co tam mas napsany pouzivas na vyuku nebo pro svoje potreby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Matt

ach tak tak to nebylo u tebe, delal sem v autoskole start jestli to znas, pred chvilkou sem pres kohoutky projizdel, bych se stavil na pokec :o)

Ve Startu jsem dělal jako řadovej učitel před 8 roky. A jsem teď stejně na Pekařské, ale klidně se někdy stav na kafčo. Jen bývám v Kohoutkách v pondělí a ve středu a na pokec mám čas jen od 15-16 hodin. Pak mám výuku. :D

[upravil dne 23/11/05 Autoškolič Dodo]

ty auta co tam mas napsany pouzivas na vyuku nebo pro svoje potreby?

Mám 4 auta. 2 Feldy jsou autoškolní a 406 taky používám pro výcvik a 405 by asi ani do autoškoly dát nešla. :D 200 koní v rukou totálního začátečníka by asi nedělalo dobrotu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Matt

ma logika mela byt asi takova ze pokud nezaslapnes bzdy jako magor tak ho nepotrebujes :o

To bych nesouhlasil. ABS potřebuješ i v situaci, kdy ti třeba pravá strana auta jede po sněhu a levá po mokrým asfaltu. A navíc ti zajiš?uje ovladatelnost auta při brždění a nutné manipulaci s volantem. Když se ti zablokují kola neuřídíš nic a navíc na mokré silnici zkracuje hodně brzdnou dráhu auta a na sněhu to stejný. Největší brzdný účinek na těchto površích silnice je při 20% prokluzu kol a o to se práve ABS stará. ;):D :D :D

.......sem někde čet :D:D:D, že ABS má na suchu i na mokru (kromě sněhu a ledu) horší brzdný účinek než bez. Po rovné dráze přirozeně. Myslím tím delší brzdnou dráhu. Taky zajímavej postřeh ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

ehm... no neviem... ale neni to nahodou tak, ze ABS uvoli len to koleso ktore sa prave zablokovalo?.. a u ostatnych ponecha tlak?.. podla mna ten protitlak vznikne prave od toho, ze to vracia brzdovu kvapalinu, ale len z toho zablokovaneho kolesa.:myslim

Tak ALFWORKS doplnil moju prednasku a tym padom je to komplet vysvetlene... vdaka (aj ja som to tak myslel):D

A este nieco ABS je super vec, komu sa nepaci tak ten zrejme este nedostal smyk vo velkej rychlosti....nebyt ABS tak neviem,neviem....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: viktorg

Původně zaslal: ALFWORKS

ehm... no neviem... ale neni to nahodou tak, ze ABS uvoli len to koleso ktore sa prave zablokovalo?.. a u ostatnych ponecha tlak?.. podla mna ten protitlak vznikne prave od toho, ze to vracia brzdovu kvapalinu, ale len z toho zablokovaneho kolesa.:myslim

Tak ALFWORKS doplnil moju prednasku a tym padom je to komplet vysvetlene... vdaka (aj ja som to tak myslel):D

A este nieco ABS je super vec, komu sa nepaci tak ten zrejme este nedostal smyk vo velkej rychlosti....nebyt ABS tak neviem,neviem....:super

Po zkusenostech s ABS jen lituji toho, že jsem si nepřiplatil za ASR a ESP. V zimě na horách je zajména ASR nutností :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...