Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Tak minulý týden už (údajně objednán v březnu 2018) dorazil služebák…. Zatím jsem neměl tu čest, takže porovnání s Rubikonem (na který jsem si bohužel vůbec nezvyknul) se zatím odkládá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak včera první krátká jízda s Dachnou. Jirkov - Chomutov - Bílina, takže jen silnice. Do Jirkova Rubikonem, ale moc se to srovnávat nedá.... Rubik trochu víc poskakuje na dírách a dilatacích, ale celková tuhost vyjde zhruba nastejno.... Rubik je samozřejmě klasický teréňák (takový přerostlý Willys), včetně pantů venku a vyklápěcího čelního okna.... Dachna je víc osobák, sedačky příjemně tuhé, volant se drží velmi dobře... Pravé noze nevadilo nic, levé vadilo (trochu) dveřní madlo.... Plasty v interiéru odpovídají cenové skupině, už jsem zažil i horší.... Akorát se mi moc nelíbilo provedení výdechů klimatizace.... První setkání se start/stopem....:blicismajlik  Na 6ti kvalt jsem si zvyknul rychle.... Při ustálené rychlosti 90 km/h jsem neslyšel motor.... Ovšem slyšel jsem jiný zvuk, zezačátku mi to připadalo jak bzučení nějakého elektromotoru, ale postupem jízdy jsem se začal přiklánět ke zvuku rychle se točících ozubených kol v záběru.... Mimochodem v Jirkově byla na první opravě, hned první pokus o natankování nevyšel, nešlo otevřít vnější víko uzávěru nádrže.... Jinak ale za mně dobrý :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak príma, dobrý srovnání s tím jeepem.

Zkušenost osobní nemám, ale četl jsem, že start/stop jde prej vypnout (definitivně), na duster foru jsem našel postup.

:xvulPřipomělo mi to kolegu z práce, kterej si koupil elektromotor do bicyklu v číně, aby z něj udělal elektrokolo a když ho zapojil, kouká do návodu a tam je napsaný něco ve smyslu: "Motor má omezený výkon na 0,25kW, což je zákonem daná hodnota. V žádném případě nedemontujte tuto součástku (následuje ostrá fotografie s vyznačenou součástkou), nebo vyřadíte omezení a motor pak bude mít 1,0kW, což může být ve vaší zemi proti zákonu" :D

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

No, jak říká klasik: "Do lidí se musí natlouct, co je pro ně dobrý!" ....a tak do nás tlučou elektromobily, litrový přeturbovaný chcípáky, asistenty, který nás akorát serou, páč vědí šecko líp,  hejblátka a cingrlátka v kabině, který nás taky točej, páč jsou komplikovaný, nespolehlivý a poruchový. A tak nějak se ukazuje, že je nás spousta, co chceme jednoduchý, spolehlivý rozumně drahý auto, který všechno vyjede a dá se na něm lecos opravit. Chceme pomocníka a ne pacienta..

A jako ano, mercedes je pohodlnější a audi rychlejší, no a co, za jednu Q7 si koupím 3-4 dustery a budou mě stát mnohem míň nervů a sraní (pardon)

howgh

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Gabriel 307 napsal:

@agresssor zatím ne,ale teprve to přijde :(   . . . elektrifikací

To urcite ne. Uz i DK, SWE, NO zacinaj uvazovat o vyjmuti benefitu pro elektro auta. A urco v cechach se takova obliba nenajde. Preci jen jizda f ofci na hlinach za pet je narodni sport. Pak uz by se nemeli jak predhanet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ale no tak nechte toho pořád že co je rumunský je špatný. Kolega na vedlejšku taxikaří a na taxíku už má třetího Logana v kombiku první dvě měl na LPG teď má snad naftový. A říká jediný co mě na to autě sejří je že podle některých chorých mozků auto není dost reprezentativní aby mohlo jezdit od letiště toho s krátkejma kalhotama. A to první dokud to bylo opravdu to klasicky humpolácký auto kterým se nechtěli zalíbit masám bylo úplně to nejlíp co mohlo být, za víc jak půl milionu km jen spotřební materiál nic víc nakonec to auto odstavil po nehodě kdy mu ji zezadu cvaknul dodávkář, druhý najelo něco přes třista tisíc a dával ho na protiúčet tomu poslednímu to druhý už prej chtělo trochu víc servisu ale podle jeho tvrzení se tam kazili blbosti který by v tom autě nepotřeboval.  A tvrdí že když někdo potřebuje po městě poskočit přes tři bloky nebo do jiný čtvrti tak spíš kouká na to kolik tomu drožkaři zaplatí než jestli leze do A6 nebo do Dacie. A to auto jezdí z 98% jen po Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono je pravda ze je to "levny". Ale vem si ze je to uplna holota za tech 268000 co je v ceniku.

Nema to nic a muzes byt rad ze to ma neco cemu se da s urcitou mirou despektu rikat motor.

Neni to ani 4x4,okna na klicku,infotaiment nula.

Kdyz uz to aspon lehce nakonfigurujes tak uz jsi na cene za kterou koupis vice etablovane znacky.

Jeste prvni verze se dala omluvit tou cenou. Protoze ta byla opravdu nizka ale ted uz to moc zajimavy neni.

Taky mam par lidi kolem sebe s Dusterem a aniz bych se cilene ptal tak zminuji stejne vlastnosti ktere nebrani jizde ale...

Bavim se teda o prvni verzi.

Druha je teda asi lepsi ale zas ta cena uz atakuje skoro 500 000. To uz teda bych si radeji vzal holou 3008 nebo 5008.

Jasne ze kdyz to budu mit na kseft tak mi to nesere...hlavne kdyz mi to vydela...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...