Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jestě,že jsem bral ten 1.6 SCe . . . do budoucna ho nahradí třihnek.

https://www.autorevue.cz/zmeny-pod-kapotou-dacie-duster-16-sce-skonci-nastoupi-trivalec-10-tce/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Laďa  Hezky je na tom vidět, že zrovna tenhle výrobce stále ještě lže při udávání spotřeby.... :)  Ale jinak fajn článek, na můj vkus vcelku hezky vybalancovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta na Slovač,nějaké blbnutí  s 4x4 ve sněhu a na polích,pak cesta zpátky.Celkově cca 1600km spotřeba 9L/100 u 1.6SCe (podle PP) . . . v reálu jsem to nikdy neřešil a nepočítal u žádného auta co jsem měl.Dálniční rychlost cca 140km/h.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mazec to zpřevodování, já když v Chorvatsku hodil podlahu tak při 4000 ot/min na 5tku jsem letěl 200km/h ale zase mám dieselovou převodovku.

Ano, kdo chce řešit spotřebu musí sedlat jiná auta, tohle je užitkové vozidlo, které má plnit základní kritéria.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že to musí točit kolik to točí protože ta almara je pro běžné ježdění v podstatě pětikvaltová jedničku tam dáváš při rozjezdu do kopce nebo s přívěsem případně při jízdě na nezpevněném povrchu. Ale při běžném použití se to musí rozjet na 2° a pak musí stačit zbývající kvalty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to "trochu" přehnal na 6.tku točí při 130km/h 3500ot při 150km/h 4000ot -dnes jsem na to koukal cestou na Čerňák. . . . tuším těch 4000 možná bylo na 5.tku 130km/h když do kopečku nestíhala 6.tka-ta je tam fakt jenom po rovince a mírného stoupání.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Laďa napsal:

jak se tam píše o těch levnejch plastech, tak když sem koukal po recenzích různejch SUV v podobný (ale dycky vyšší) cenovce, třeba suzuki vitara (ta nová), tak první reakce jednoho z těch recenzentů (teď už nevim jestli garáž, nebo autosalon, nebo nějaký slováci..) bylo, že v interiéru má levný plasty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nedělal bych z dustera rodinný vůz na daleké dovolené, koneckonců mám pocit, že ani výrobce to tak nevidí.

Na druhou stranu, jak sem teď byl v krušnejch, tak každý druhý auto u chalupy byl duster, včetně němců.... Oukej, tak né každý druhý, ale hoodně jich tam jezdí. Nedivim se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...