Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

@Péťa no to byla hned druhá věc kterou jsme nechtěli(testovací 4x4 to měla a hned jsem to vypínal),do práce to mám 11km tak to by dostávala baterka pořádně v zimě na prdel,první věc byla bezklíčové startování . . .  to jsem raději vzal tu automatickou klimatizaci . . . v 307 mě s.alo si pořád hrát s manuálem a ladit teplotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínal vyhřívání sedaček? Nebo je to reakce na něco jiného? Sedačky snad nevyhřejvají, pokud se to nezapne, ne? :myslim

Jinak souhlas s @Péťa - je to příjemná věc. Raději mít a použít jen tu a tam, než nemít :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti to někdo zapnul, defaultní nastavení samozřejmě není zapnuto. Opět - stejně jako mnoho věcí - můžeš to tam mít a nemusíš to používat. Taky jsem si myslel, že to nebudu potřebovat, ale je to opravdu příjemná věc. Co nevyužívám (logicky) a nepřiplácel bych si za to asi je výhřev i zadních sedaček, ale to asi Dacia Duster nenabízí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vendelinek napsal:

Co si tak vzpomínám s těma sedačkama,tak se po nastartování zahrivaji pokud nejsou vypnutý vypinacem ,párkrát jsem to tak měl,nakonec to dopadlo tak že jsem je vypnul úplně,přesně jak píše Gabriel 

Předběhl jsi mě - OK, tak je to asi řešeno jinak, upřímně zní to trochu jako že spíš nešťastně. Musel bych to vidět a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

webasto a vyhrev sedacek a oken je skvela vec. Vyhrev volantu nemam, ale zatim po nem netouzim, to uz mi prijde zbytecny,. kolikrat bych byl rad, aby byl chlazeny spis :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhřejvaná sesle je špičková věc ve velkým autě ( NA,BUS) ale v osobáku pro mě zbytečná. Ve velkým to bylo dobrý když bylo sychravo a člověk musel vyběhnout a pak se za chvilku vrátil a měl navlhlý triko nebo svetr tak jsem pustil topení do sesle a za chvilku jsem to měl suchý. Nebo když člověk cejtil jak přichází tuhnutí zad tak se to dalo rozehřát topením v sedačce ale tohle jsou všechno situace kdy v tom sedíš denně celý šichty což se v osobáku nepředpokládá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si naopak myslím že vyhříváný cokoliv v autě je veliký plus. Ten volant je hodně příjemnej, to jsem se měl možnost přesvědčit na vlastní ruce v zimě. A naopak v létě ventilovaný sedadla jsou prostě výborný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vyhřejvaný sedačky rád. Když jedu ze dříví, mokrej jak myš, venku zima nebo sychravo, tak je to prima. Vyhřejvanej volant je taky prima, zatím sem ho otestoval jen jednou v půjčeným autě, když jsme jeli na hory, ale bylo to příjemný. Vyhřejvaný sklo je super záležitost. Takže když mám možnost, proč to nemít, že..

...a když jsme u toho vyhřejvání, tak mám rád ještě  medvědí mlíko, když se v zimě maká venku (teplý mlíko, rum, med a skořice :D)

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už vyhřívaný sedačky přes zimu ve služebním autě strašně chybí, je to opravdu neuvěřitelně návyková věc :D A do vyhřívanýho volantu jsem se totálně zamiloval, to je teprve pecka! Za měsíc mám na víkend půjčený Hyundai Tuscon a nejvíc se snad těším na ten výhřev volantu :D ale to už je trochu :xvul

Každopádně je to tvoje věc, ty víš co využiješ a co ne, co v tom autě chceš mít a co ne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo chce tyto kravinky v autě mít,  má možnost si je v konfigurátoru vybrat, což je :super

ale ten, kdo je mít nemusí, nebo přímo nechce, nemá zpravidla jinou možnost, než auto s touto výbavou koupit :(, k nepochopení ovšem je, že určitou výbavu, kterou by chtěl a taky zaplatil, automobilka v jeho vybraném modelu neumožňuje :mrk

kdysi jsem si myslel, že konfigurátor je k tomu, aby si zákazník vybral, co chce a co nechce--praxe mě vyvedla z omylu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 16. 10. 2018 at 17:20, StibTo napsal:

To samy mi rikali kdyz jsem koupil Superba :roker  A jako jo, no. Ma ho hodne lidi. Ale ne s V6, hehe. To jediny me muze tesit asi.

jo tech 2,2 tdci v paketu individual a skoro full vybave taky lita malo :D, kdykoli se objevim na nejakem ford srazu, tak se lidi motaj kolem interieru :D 

Apropo: v nedeli kdyz jsem se vracel z vikendu se mnou "zavodil" pan v Dusteru (aneb nepustim te pred sebe na dalnici ani za nic :D ), ve 170 mu nejak dosel kozi dech a ja nakonec musel udelat prestupek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...