Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

Rozhodne nikdo s Dusterem nebude hledat zavady n+1 elektronikejch kurvitek ktery na diagnostice nejsou videt, znackovy servisy si s nima nevedej rady a pouzivaj metodu vymenkar za desitky tisic:grr - coz pro Dustera je cana mnohaletyho servisu. :D

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen můj názor--toho pána nemusím :bojim, jeho názor na dustera jsem četl už dříve a nepřekvapuje mě, taky bych si na jeho místě koupil něco jiného

aby bylo jasno--jsem proti němu chudák z východní evropy, ale taky si dustera nikdy nekoupím , nee proto, co o něm píše nějaký novinář ze západu, ale jednoduše proto, že se mi nelíbí a za další--takové auto prostě nepotřebuju

ale naštěstí je dost normálních lidí (i v té západní evropě) :mrk:mrk, co mají jiný názor na dastra než pan clarkson a kupují ho ve velkém,protože na čtyřkolku za melouna a více prostě nemají  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ale Jeremy měl v rukách jiný auta,tak se není čemu divit ;)  . . . ale pokud má člověk třeba na Land Rover,Range Rover Evoque, BMW X3 tak ať si ho klidně koupí

edit: jinak pořád čekáme na auto,má přidělené VIN a čeká na výrobu-může za to ta emisní norma. . . kolem 10.12. by mělo být na prodejně ;)

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja jsem v tom vcera jel, ve 14 dni stary 1,2 protoze pan nechtel cekat rok na 1,6 4x4, nevim, nechapu to, proc ma nekdo tendenci si kupovat auto vyzazi SUV s motorem do meho hyundaie i20...., ta 1,6 pojede o trochu lip, ale zadna hitparada to proste nebude :( . Je fakt, ze souhlasim s Clarksonem, za ty prachy bych si radsi koupil ojetyho Range byt s najezdem 200000km, aspon bude konecne zajety motor :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja spíš nechápu proč Dacie i ostatní nabízely v lednu motorizace,které neprodávají a musí se na ně čekat kvůli těm euro normám - znám lidi který mají 1.6 4x4 objednáno od loňského prosince a dostanou ho teď v září-říjnu-to už museli všichni vědět,že to budou muset udělat-ty homologace

 

edit: ja objednal a týden na to byla 1.6 4x4 stažená z ceníku

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty už jdi s těma vylitanyma premiovkama do riti:aut....

Když premiovku tak novou,s 200000km na krku to kupujou akorát mladaci a sociálove co si na něco hrajou.....

Jednoho mám v rodině má A8 2004,s 500000km a teď chce Q7 z 2009 a nemá ani aby udělal na ty A8 rozvody,protože stojí 8000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Scratch napsal:

no, ja jsem v tom vcera jel, ve 14 dni stary 1,2 protoze pan nechtel cekat rok na 1,6 4x4, nevim, nechapu to, proc ma nekdo tendenci si kupovat auto vyzazi SUV s motorem do meho hyundaie i20...., ta 1,6 pojede o trochu lip, ale zadna hitparada to proste nebude :( . Je fakt, ze souhlasim s Clarksonem, za ty prachy bych si radsi koupil ojetyho Range byt s najezdem 200000km, aspon bude konecne zajety motor :D 

takže radši ojetý Range Rover se zaschlýma soplama a hnědýma čárama na sedačkách, joo?? (píše Jeremy v recenzi) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Clarkson by si SAMOZREJME radeji koupil Range Rovera, bo je to BRIT. A ti nikdy nedaji na RR dopustit, presto ze to je notoricky neposlehliva sracka a kazdej jinej normalni clovek by to nechtel s 200.000km na krku ani zadarmo. 

Pro anglicky mluvici jedna zkusenost skutecneho dlouholeteho uzivatele za vsechny:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ono kazda blonadata pipina potrebuje na tu silenou dalku k obleceeni s pruhama nebo fajfokou z bytu ke kadernikovi a na kopec do Tesca plnohodnotny SUV 4x4. Dacka je prece total out!!!:aut

StibTo, promin ze jsem pouzil Tvou inspiraci!

 

slepice.jpg

Upraveno uživatelem pesastor
edit pismenka z mobilu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Charlie 1 napsal:

Ty už jdi s těma vylitanyma premiovkama do riti:aut....

Když premiovku tak novou,s 200000km na krku to kupujou akorát mladaci a sociálove co si na něco hrajou.....

Jednoho mám v rodině má A8 2004,s 500000km a teď chce Q7 z 2009 a nemá ani aby udělal na ty A8 rozvody,protože stojí 8000Kč.

jenze je rozdil koupit auto 4 roky stary a 14 let stary viz ta A8.............. 2009 v pripade Q7 je uz dnes taky desetiletka vid...... to nema s nakupem premiovky nic spolecnyho......

před 10 minutami, ozzy56 napsal:

takže radši ojetý Range Rover se zaschlýma soplama a hnědýma čárama na sedačkách, joo?? (píše Jeremy v recenzi) :D

evoque, vim ze to je kasicka, vim, ze se to proste sere, ale to auto se mi strasne libi :D , holt bych musel vycistit volant a sedacku no..... :D 

před 3 minutami, StibTo napsal:

Tak Clarkson by si SAMOZREJME radeji koupil Range Rovera, bo je to BRIT. A ti nikdy nedaji na RR dopustit, presto ze to je notoricky neposlehliva sracka a kazdej jinej normalni clovek by to nechtel s 200.000km na krku ani zadarmo. 

Pro anglicky mluvici jedna zkusenost skutecneho dlouholeteho uzivatele za vsechny:

 

jak jsem psal vyse auta s inicialy RR maji proste skvely design, me se strasni libi ;) a to jak range, tak rolls ;), ale range kvuli ty poruchovosti nemohu mit, nemel bych na bananky :D a nebo by deti nemely bananky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se koukni na to video, teda jestli si to prelozis... Typek tam vypocitava co se na tom (i opakovane) podelalo jako to je neskutecnej verk....  Ale jasne - taky mohl mit smulu na kus. Poradne velkou... smulu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2018 at 10:30, Gabriel 307 napsal:

no jo ale Jeremy měl v rukách jiný auta,tak se není čemu divit ;)  . . . ale pokud má člověk třeba na Land Rover,Range Rover Evoque, BMW X3 tak ať si ho klidně koupí

edit: jinak pořád čekáme na auto,má přidělené VIN a čeká na výrobu-může za to ta emisní norma. . . kolem 10.12. by mělo být na prodejně ;)

auto by meli vyrabet nezavazne na te norme, jde jen o razitko z uradu . takze vyrobene bejt muze a pak se ceka na uvolneni do prodej e . v cr je aktualne seznam o 500 autech co uz jsou vyrobené, vetsina uz ceka na salonech , prodané novym majitelum ,ale jeste nejsou urady povoleny pro provoz , to mas u nas videt  .delaji se kompenzace ve forme zimnich setu za zlomky cen a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...