Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

. . . jen během prvních čtyř měsíců bylo v Evropě prodáno 61 340 kusů. To je takřka polovina celkových loňských evropských registrací.

http://www.autoforum.cz/predstaveni/dacia-duster-dostala-nove-diesely-nabizi-az-prekvapive-lepsi-dynamiku-nez-dosud/

edit: Agrafik: zatím čekám jelikož mám objednáno 4x4 abych dojel do TESCA :P (pro lopaty z chatzy)

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@agressor pro lidi co to maj jako spotrebak je to asi auto dobry. Ja nevim no, me to tak nejde pod kuzi, ale hlavni je, ze udela radost Gabovi.

@brixtr s tim kopcem budu mit asi problem v zime ja. Auto po te software uprave kdyz das na dvojku plnej, tak hrabe na asfaltu, na mokru ani nemluve, takze cekam, jaka bude zima se snehem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@agresssor já to chápu, na tom autu táhne lidi to, že je jednoduchý, bez fičur, atmosférický-benzínový s "vyšším" objemem, čtyřkolkový a levný na pořízení, provoz i údržbu. A na to, že je tak levný, tak to není žádnej traktor. Zbytek je věc vkusu anebo tolerance k "nehezkým" jednotlivostem.

To máš jak fiat multipla, hnusný, ale neskutečně funkční auto.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná by bylo vhodné udělat tabulku a v ní by se každý měsíc ten, kdo má tu potřebu, vyjádřil k vozu Dacia Duster--jako v tom smyslu, jestli se mu líbí, zda by ji chtěl, atd. :D

možná mám utkvělou představu, ale myslím si, že 95% majitelů starých aut by je okamžitě vyměnilo za nového Dustra :D, bez ohledu na to jak vypadá, jako má barvu a jak jezdí atd...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to usnadnil takovou jako anketkou.

Rozdělil bych ji na pozitivní reakce a negativní reakce. Třeba takle↓

Pozitivní:

1/ Duster se mi líbí

2/ Duster se mi líbí jenom v něčem, ale je to naprosto v pohodě auto za výborný prachy, který si fakt odmaká svoje!

Negativní:

1/ Duster se mi nelíbí, protože je z Rumunska

2/ Duster se mi nelíbí, protože je z Rumunska a je levnej

3/ Duster se mi nelíbí, protože je z Rumunska, je levnej a každej to ví

4/ Duster se mi nelíbí, protože je z Rumunska, je levnej, každej to ví a není supernabušenej jako nějaký zápaďácký auto, který ale vevnitř vypadá jak videohra, na palubce má stejně tvrdej plast a nedovolí mi řídit, jak chci.

5/ Duster mě štve, protože vydrží víc než to zápaďácký auto a jeho celoroční servis stojí míň než levej zadní ráfek BMW X6

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2morepower: Cose tyce negativnich reakci bych nerekl bych ze je to o tom odkud auto je. Pro me to auto proste je nevzhledny a nemastny neslany. Proste takovy nedokonceny protoze jak predni casti tak zadni neco chybi. Konkretne ta zadni cast je udesna jako na 0308 predek ala zralok s nosem a zadni dvere strejchnuty infarktem kterej jen tak sel okolo... Taky bych si ji nekoupil a je to peugeot....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...