Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

No tak to se jezdí s krapet jiným autem, bratranec takhle blbne, expedice atd., to zase neber autosalon moc vážně. A pochybuji, že tě z práce pustí třikrát do roku na měsíc. :myslimMá  na to prodlouženého Deffa, ale tam je to něco jiného, rám, kola, hlavně se nebojí nějakého šrámu a ty jsi kotrmelce leštil. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekal bych na nic co nedostanu max.do měsíce.......abych za auto vysolil půl mega a čekal půl roku..rok....by mě muselo jebnout.....a hlavně na co nový auto pokud ho nepoužívám k práci...já vím je to otázka priorit.....ale i tak. Ty Gabriely ..bez urážky...než ho dostaneš tak bude novej facelift s euro 25c...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známý sháněl auto, a vzdal to. Na velkou většinu aut které si zákazník specifikuje sám se čeká napříč celým spektrem značek. Někde je to delší někde kratší ale dle jeho slov je průměrná čekačka na takové auto cca 8 měsíců. Jako pochopil bych čekání v řádu týdnů maximálně dva měsíce s přihlédnutím k tomu že třeba auto cestuje z továrny přes třičtvrtě evropy.. Ale rok to bych se na to asi vys..l a pokusil bych se najít auto co nejvíc podobné své specifikaci ve skladovkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MilanF1 napsal:

10% není zas tak málo, já dával méně, ale nemám roční čekací dobu. 

Ale s tím že dají něco zdarma bych byl opatrný, pokud to řeknou dopředu, že se bude rok čekat... ale třeba se mýlím.

no jo ale mých 10% je možná méně než těch tvých méně procent :D  ty máš skladovku(co jsem tak pobral),tak nemusíš čekat . . . ale Duster byl představen nedávno a podeje začali kolem 10.1.2018 tak se není čemu divit,že jsou čekačky jako kráva . . .a to neběží ani týden reklama v TV

před 13 minutami, Charlie 1 napsal:

To ještě ma táta v pohodě na Captura bude čekat jen do kvetna-cervna...:cool:

jakou motorizaci? hodně lidem se to mění i u Dustra :D že se to prodlužuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabriel: pokud kupuješ nový model, skladovek bude málo. A takový kup je o kompromisu, zda ti nabízený vůz bude vůbec vyhovovat. Tobě to nevyhovovalo ... pak jediné do výroby. A zda se žes ro vychytal dobře, když jsi stihl atmosféru ve 4x4.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma verzemá pěkně šachuji,už není k mání ani 1.6 s LPG potrebujou se zbavit tech 1.2TCE....

0,9TCE ,motor s turbem. Ale nepřímý vstrik do sání, nikoliv do valce....myslím ze ho ma Minimaxa v Dácii...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ano, mám 0,9

Ale nepřímý vstrik do sání, nikoliv do valce.... Co tím chce básník říct?

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1: kdybych ho objednal o týden dříve,tak by bylo dodání srpen-září,ale kdo ví jak by to bylo-na internetu se toho píše dost,ale kde je pravda nikdo neví-proč jsou takové čekací doby-někdo tvrdí,že to je velkým zájmem a někdo,že to je kvůli emisním normám

Charlie 1: jo LPG a 4x4 u 1.6 zmizelo ze všech ceníků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nám tu výrobci a prodejci moc šachují,aby z toho zase nebyla nějaká bublina,dnes je všeho spousta a tak se snaží ,že to není  a tím pádem se drží cena co to jde. Jak mi říkál známý,škodovka vozí ty od káá někam k Milovicům na parking,že udajně něco chýbí pro montáž. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...