Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

Ja auto koupil jako rohliky ... je fakt že jsem o tom uvažoval déle... furt jsem si říkal, že to je nerozumny nákup... Ale jedno odpoledne jsem se vydal podívat na auto ... no a hned jsem to podepsal. :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak to s Dusterem asi nedopadne. Z ceníku (nejen z českýho) zmizely benzínové motory 1.6 4x4. Nechali tam jen 4x2, nebo pak ty Turba 1.2

Spekuluje se o dvou věcech - buď nesplňuje normu (Euro6 c,d - zřejmě teda) a čeká na homologaci a nebo chtěj nejdřív vyprodat ty 1.2 a diesely 1.5, protože má přijít 1.3TCe a 1.6DCi

ať tak či tak, je to naprd. Já nevím co je to za debilní módu rušit ty atmosférický benzíny. Zase lidem nařizujou, co můžou a co ne, protože nejlíp vědí, co je pro mě dobrý. Vylezou na povrch s nízkoobjemovým udejchanym turbem, pak přijdou na to, že to nespaluje dobře, tak tam fláknou filtr pevnejch částic, za chvíli vymyslej zas další kokotinu. Musím se smát těm řečem o ekologii...Přece vyrobit na každejch 200tisíc novej motor je děsně príma pro přírodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Gabriel má 1,6 4x4 objednanýho s termínem za rok. Myslím si že brutálně nestíhají vyrábět, tak je prozatím přestali nabízet. Třeba se to rozjede, možná stačí počkat. Rok, dva... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu 1.2 nebrat,nejede,žere a ma problémy s vydíráním válců, některý motory se nedozili první výměny oleje při 15000km,jiný generála při 60-100tis,když jsme objednavali Captura ,tak mi to 3prodejci na rovinu řekli nebrat,proto ma přijít ta 1.3....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=21598]Gabriel 307[/mention] Jako ty budeš rok čekat na Dustera? No to by mě mohlo. To ti ho dají se slevou za prodlení už zadarmo, ne? WTF! :roll

zvažoval jsem jestli čekat,nebo koupit Hyundai i30. . . ale chtěli jsme vyšší auto,kdybych vzal i30 a pak jezdil a potkal Dustra,tak by mě to možná sr.lo,že jsem nepočkal a koupil něco jiného. . . znám se

 

edit: nabídka na i30 zde byla ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem zvažoval jestli jo a nebo ne,dokonce jsem ze začátku nechtěl připlácet ani metalízu(říkal jsem si,že na barvu to nejezdí),ale měl jsem obavy,že když uvidím v základí modré Dustra tak už bude pozdě -že to bude na předání našeho auta.Tak jsem šel taky do metalízy.To samé platí o 4x4. . . pak už bude pozdě,když bude auto doma.Není to čistokrevná 4x4,je to 4x2 s možností zapnout v nesnázích 4x4,v režimu AUTO se zadní náprava připojí při prokluzu předních kol,v režimu LOCK je to na tvrdo,ale asi do 60-80 km/h pak se to automaticky přepne do režimu AUTO,režim 2WD je klasika

kdyby měl někdo zájem,tak se může kouknout do návodu

na hory se jezdit bude,i když na horách nebydlím,ale myslím,že je lepší mít jako nemít  . . .lopaty si můžou myslet co chtějí :P

edit: na to aby dali auto do systému do výroby musíš složit zálohu 10% z ceny

2018-navod-duster-ii.pdf

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan+: no nikdy nevíš kam se dostaneš,taky jsem měl jednu rybičku v kulatém akva 1,5 roku a od listopadu jsem v akvaristice minimálně za 8000,- Kč,třeba se dostanu někam do nějaké party co jezdí někde 4x4 v lehčím terénu a budu blbnout s Dustrem-jak se znám vůbec bych se nedivil,že to nastane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...