Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ridici jednotka P205 GTi


Edmonton

Recommended Posts

Ahoj, mam p205 CTI, benzin 76 kW, rv 87 a predchozi vlastnik ustrihnul konektor na ridici jednotku, takze se nelze pripojit.. nevite nahodou, zdali staci nahradit ustrihnuty kabel, ci se musi vymenit cela jednotka nebo jak bych asi mel postupovat aby bylo mozno motor pripojit na diagnostiku.. A prip. orientacni cenu za novou rid. jednotku original/replika.. Diky, moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

on ma asi na mysli ten stekr na ktery se napojuje diag.v servise ti to napichnou treba na ty ustrihle kable.delal sem tak 309ku

no ale já myslel (aspoň co vím), že ten \"štekr\" je mimo RJ a proto nechápu proč chce měnit jednotku:myslim, mmch mám doma RJ fenixu 1B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

cau, diky.. problem je v tom, ze kdyz jsem prijel do servisu, tak mi chlapik rekl, ze se nemuze pripojit na diagnostiku, protoze tam neni konektor. Jen ze muze zkusit ridici jednotku \"vyblikat\"...

Takze z toho pisete mi prijde, ze to byl jenom trouba a ze treba v autorizovanym servisu by to meli umet??

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...