Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dá se nějakým způsobem najít dříve prodané vozidlo?


Pechy

Recommended Posts

Ahoj, 

 

mám na Vás dotaz, který je názve samotného topicu. Kdysi jsem prodal svou 407 a teď bych ji chtěl zpět.

Dá se nějakým způsobem získat, kde a jak skončila?

 

Koupil ji odě mě jeden člen, pak putovala do AAA. V AAA prodáno, ale neřeknou komu a kam.

Cca měsíc namátkově projíždím inzerce, ale nikde nic. Procházel jsem třeba i rajče, ale také taky nic. Google také mlčí.

 

Mám k dispozici VIN, které dávám do placu: VF36DRHRH21145935 

 

Je vůbec nějaká reálná šance auto/posledního majitele najít? :-)

 

Díky za pomoc

 

Jakub

Upraveno uživatelem Pechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že do 3.9.2013 bylo pojištěné u Uniqa, SPZ: 1ST8288

 

No, obávám se toho samého, ale chtěl bych vědět, jak dopadla. Známého na policii nemám, ale zkusím se zeptat známých, jestli někoho neznají.

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to bude možná výstřel do tmy, ale pamatuji si matně, že jeden bývalý klubák z okolí Žamberka koupil 407mu stříbrné barvy tady od někoho z klubu. A teď nevím jestli to byl Pechy a nebo HonzaZ. :myslim Myslím, že měl nick Dolly a nějaké čísla. Občas ho potkám, ale většinou pěšky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy jsem mel tez "tiky" a premyslel, kde je asi konec mym byvalym autum. Nakonec si ale realne reknu: "Novy majitel je ticho, bud, Medvede, rad - muze byt i hur".

Mnoho aut slo pryc pres bazar - 309 bral klubak odnekud z Rychnovska, 405ku Rebikuv bracha a 406ku tata Matrixe. nikdo mne tu nepranyroval,nikdo se necvitil poskozeny a co s auty provrdli dal je uz jen a jen jejich bussiness

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Dolly kupoval auto ode mě. Poté ho pustil do AAA odkud se po nějaké době prodalo.

 

RZ už má auto asi jinou, protože na stránkách, kde je možné zkontrolovat zda je auto pojištěné, je poslední záznam 3.9.2013.

Mám kamaráda na dopravce, ale bohužel mi řekl to samé, co zde zaznělo. Pro vylistování určitého auta musí být pádný důvod kvůli auditu.

 

Na STK mají nějakou globální DB, kde je VINko? To je totiž jediný záznam, který vlastně mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...