Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcípl motor


Jarda Muller

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám dotaz týkající se Peugeotka 205- 1.1 benzín.

Asi po 1,5 hodine jízdy se rozsvítila kontrolka "vada motoru nebo katalyzátor"nevím jak se přesně jmenuje. (je u ukazatele nádrže. V manuálu není o ní žádná zmíňka.Vždy po nastartování se rozvsítila a po 5 sek. zhasla). Při té zmiňované jízdě se rozvístila a po 10 sek. chcípl motor. Bohužel při dalším pokusu nastartovat motor nechytl. musel jsem ho odtáhnout. V servisu zatím nic nezjistili.

Nemáte nějaké zkušenosti co s tím ? Nebo co vyměnit a nebo vyzkoušet.

Za všechny rady a nápady předem děkuji .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele zeptám se kámoše co s tím měl,stalo se mu něco podobnýho.Jen mu to vždycky svítilo dlouho a většinou to nezhasínalo.Když to svítí po startu asi tak 5vteřin tak je to v pořádku,to je prej jen než si to počítač všechno zkontroluje.Byla vadná taková malá krabička u cívky,ale radši se na to optám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Vertex

Aha, tak už vím, proč nemůžu mít jaroslav.muller@centrum.cz - a já si říkal, kdo mi ho zabral:mrk

:D :D :D a já zž si myslel že ti chcíp motor a ted si říkám proč ses vlastně přejmenoval

No já když jsem to ve foru viděl, nevěřil jsem vlastním očím.

Už jsem pomalu začínal věřit tomu, že a až pojedu z práce, někde mi to chcípne:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Vertex

Aha, tak už vím, proč nemůžu mít jaroslav.muller@centrum.cz - a já si říkal, kdo mi ho zabral:mrk

:D :D :D a já zž si myslel že ti chcíp motor a ted si říkám proč ses vlastně přejmenoval

No já když jsem to ve foru viděl, nevěřil jsem vlastním očím.

Už jsem pomalu začínal věřit tomu, že a až pojedu z práce, někde mi to chcípne:D:D:D:D:D

tak si radši preventivně dojed na diagnostiku;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jarda Muller

Už je to pořádku...po výměně \"nějakého členu\" z čelní strany morotu Peugeotek zase fičí ..........Jedna se takovou krabičku...bohuželp řesný název neznám.....ale stojí cca 1800,-...Díky všem

Asi to bude ten zapalovaci modul...:cool: Viem, ze u citroena to stoji cca 1700 CK. Ja, ako este neznaly, som ho na SK kupoval za 4000 SK!!! Kupoval mi ho servis.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...