Jump to content

Display pro 406ku

Guest andy99
 Share

Recommended Posts

Zdravim,

nevíte někdo kde by se dal levně sehnat 3-řádkový display pro 406ku. Ten co zobrazuje i teplotu s data palubního počítače.

Pokud byste někdo věděl, napište na andy99@tiscali.cz

Díky

Původně zaslal: andy99

To sice jo (čet sem to),ale já myslel jestli ho někdo neprodává nebo nevěděl kde by se ddal sehnat.

je to dost uzkoprofilove zbozi a na vrakacich byva i drahy a malokdy k sehnani (a kupovat ho primo u peugeot je vzhledem k cene uz vubec nemyslitelny ) navic jestli chces aby ti to ukazovalo udaje z palubniho pocitace, musis jeste sehnat nekoho, kdo ti nataha novou kabelaz od ridici jednotky, tak aby to fungovalo, takze pocitej jeste min. tak 2000 k cene displeje

No ja jsem ji tam dodal ale dostal jsem k tomu cidlo a a konektory tam byly. Cidlo jsem musel prodratovat az k displeji a zapojil do konektoru. Asi bych to taky tak resil nez povolovat neco z jednotky. Mrkni do praveho zrcatka dolu (z venku pod nej jestli je tam dira nebo je tam cidlo)

Pokud mas konektor v miste kasliku a cidlo, shanel bych pouze displej s udajem o teplote (mam pouze jeden radek s teploto a kdyz mrzne tak blika = spokojenost)

Původně zaslal: MMMMM

No ja jsem ji tam dodal ale dostal jsem k tomu cidlo a a konektory tam byly. Cidlo jsem musel prodratovat az k displeji a zapojil do konektoru. Asi bych to taky tak resil nez povolovat neco z jednotky. Mrkni do praveho zrcatka dolu (z venku pod nej jestli je tam dira nebo je tam cidlo)

Pokud mas konektor v miste kasliku a cidlo, shanel bych pouze displej s udajem o teplote (mam pouze jeden radek s teploto a kdyz mrzne tak blika = spokojenost)

No jenze jemu prave nejde o displej co ukazuej teplotu, ale o tu multifunkcni verzi, co zobrazuje udaje z autoradia a zaroven i udaje palubniho pocitace

Dost často se ten displej na vrákáčích prodává s origo autorádiem (např. Philips 4050), já jsem ho nedávno viděl na vrakovišti u Úval a s rádiem stál myslím okolo 5 tis.Kč (ale to rádio se prodává cca za 4). Nevím, jestli by to nechali zvláš?:myslim