Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor divně klepe a hůř táhne


sweetyboy

Recommended Posts

Ahoj, tak tu mam dalsi problem. Pozoruji, ze posledni dobou motor mnohem vice klepe, nez drive. I chod motoru mi chvilama prijde takovy podivny. Chvili je to v poho ale pak z niceho nic opet klepe a chod se mi zda nepravidelny. Celkove mi auto prestalo tahnout jako drive. Drive slo nadherne do otacek ale ted je to mnohem horsi. Pred nedavnem jsem resil problemy se zvysenyma otackama na volnobeh pri stani ci dojizdeni ke krizovatce. Po vymene DRV se to mirne zlepsilo. Po 14ti dnech to zacalo opet delat bordel. Sice uz se otacky nezvysuji tak casto po vymene DRV ale po cca 1 mesici zacalo auto vice klapat a hur tahnout. Poklepani na cidla polohy plynu a tak nepomaha. Myslite, ze muzou byt pokriveny lopatky na turbu a tim by se vysvetlovalo to, ze auto hure tahne a hure jdou z motoru spaliny do vyfuku? Ze se hure odvadeji? Tim by se pak mozna vysvetlovaly i ty otacky ne? Cca pred pur rokem mi davali novej vyfuk. Koncovku, stredni dil a u motoru, jak je jeden dil ohebnej mi to svarovali. Po nejaky dobe zacly take problemy s otackama. Uz vazne nevim. Premyslim, ze zkusim vymlatit katalyzator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...