Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké máte sousedy?


FrantaCV

Recommended Posts

Takže já bych si to celé shrnul...

 

Pořídili jsme si psa
jde trochu i o naše sebevědomí, ego
Možná sem tam zaknučí doma
to by pes musel 14 dnů během kontrolního měření dělat pravidelný a trvalý hluk o určitých DB
Poslouchá už teď na slovo
takže mu zbývá koberec, pelech a nebo podlaha

 

 

Jak to vypadá teď...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vše řešíš s právničkou (předpokláádm, že nějaká v rodině nebo v zaměstnání), poradila Ti také, jak ošéfovat kameru, aby jsi nebyl ve sporu s UOOU? Aby se to nakonec neobrátilo proti Tobě.

Mimochodem, není právník jako právník, obvykle se specializují. Právo je trestní, obchodní, rodinné, pracovní, správní,ústavní,... a já nevím jaké ještě. Veverka by určitě mohl vyprávět...

 

Musím se tam registrovat, pokud chci záznam ukládat. Budu si domlouvat schůzku s těmi, kteří se v tom pohybují, abych věděl co je třeba nahlásit a tak podobně.

Nechci abych pak letěl se záznamem na policii a pak zjistili, že vlastně vznikl nelegálně a půjdu ještě sedět.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip :D

Jinak našli jsme po zahradě kousky... Dříve tam nebyli, vím to když jsem v těch místech dělal údržbu kola.

A policie? Nemám důkazy, že to tam hodil on. Potřebují prostě nejlépe video záznam... Prostě takhle nemohu podat ani trestní oznámení, je to tvrzení proti tvrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byla teda necim otravena nebo to byla jen rozhazena pastika??

PCR by tedy v případě oznámení měla konat, důkaz nedukaz, zajistit návnadu a poslat ji alespoň na rozbor.

Travice rozhodně nepodceňovat, může trávit jinde.

A pokud nechceš jít na PCR, tak zkus nechat udělat rozbor na vlastní náklady.

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozbor si uděláme na vlastní náklady, vše nafotíme venku, ale stejně, co bude PČR dělat když v tom najdou jed? Nic, nemají koho obvinit, další 2 sousedky klidně půjdou proti němu, dosvědčí že je to ******, ale zase, nikdo mu nedokáže, že to tam naházel on..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to vyřešené...

Majitel domu zakročil - konečně. 

Soused musí dát do pořádku zničenou zahradu, musí provádět úklid jako ostatní a psa si nemá všímat. Mě zase majitel omezil pohyb se psem na zahradě, jen s vodítkem. Takže nemáme nic proti...

Ale stejně na zahradu pozvu PČR, aby odebrala vzorky, nafotila si ty nástrahy a udělala rozbor, já poté podám trestní oznámení na neznámého pachatele s tím, že jim dám podezřelého pro výslech a 2 svědky - sousedky které potvrdí jak se soused k nám chová. Takže uvidíme jak se věc vyvine :) třeba plácám kraviny a nic z toho teď udělat nemohu, doufám, že to ale jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli rozházel otrávené jídlo po zahradě je jedna věc a jak se k vám chová je věc druhá. To že sousedky potvrdí nevhodné chování k vám všem neznamená, že mu dokážou to rozházené jídlo. Navíc nemáš jistotu, že sousedky necouvnou a nakonec budeš nejhorší v domě ty. 

 

Spravedlnost?  V ČR?  :D

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tím se nepotvrdí, že to rozházel on, ale kdo jiný by tam něco házel, když ty 2 sousedky psa mají rády, když se k nám chovají slušně :)

Mě šlo o to jej pořádně vystrašit a znepříjemnit mu život tím, že bude lozit po PČR a dávat výpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...