Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké máte sousedy?


FrantaCV

Recommended Posts

sousedy mame relativne ok. Z jedny strany mame vietnamce s luxus karama typu Maseratti nebo bmw 750 a dalsi, a z druhy strany duchodce, kteri nam davaji plody zahrady pres plot v takovem oddieho kosicku. No a ze treti strany mame mladou rodinu, je to bez problemu krom toho, ze si teda sezeni udelali hned vedle nas, ac maj na zbytku zahrady dost mista..... nechapu to, ale budiz. Dal jsem na plot nejaky paravan a je klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

jo sousedi, mě by zajímalo, jakej jsem já soused pro mý sousedy. Pereme každej den, téměř, někdy i večer, děti dupou jak koně, když je pustíme ven tak řáděj na tatrách a to je fakt kravál po betonu. Zabral sem si kolárnu v podstatě pro sebe,..no asi žádnej ráj se mnou.

 

Ale zase sem čistotnej, nenechávám odpadky s kočičíma hovnama na chodbě za dveřma celej den, protože nejsem línej a tlustej jako prase, abych to nemoh hned vynýst do popelnice.

Nesmrdí to ode mě z bytu jako když se někdo vyblil na dveře, moje děti nebrečej posraný a počůraný na dvorku, protože místo hraní píčovin na telefonu a sraní na výchovu se jim snažím věnovat

Jsme jen čtyřčlená rodina, nebydlí s náma dalších 8-9 příbuzných neustále chodících tam a zpátky a mlátících všim možnym

Nepřestavuju byt pořád dokola, protože si umím zorganizovat čas a stavební práce nepřetahuju o půl roku než je nezbytně nutný. Taky nedělám sousedům díry do zdi, protože je nechci zbytečně srát

 

jojo, sousedský vztahy :super  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

sice bydlíme v rodinném domku a ještě k tomu v Praze kousek od metra a rodinný dvojdomek,ale dvojdomek ve stylu,že nebydlíme vedle sebe,ale bohužel pod sebou. Cokoliv je na baráku potřeba udělat dělám skoro sám. Teď rekonstruovali byvalý sklad na uhlí na byt pro jejich maminku,aby tam mohla bydlet,protože na chalupě se jí po úmrtí manžela bydlet nechce. V baráku jsme jak podnájemníci,kteří nemohou o ničem rozhodovat a vše O NÁS,BEZ NÁS. S příbuznými bych v životě bárák již nikdy nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice bydlíme v rodinném domku a ještě k tomu v Praze kousek od metra a rodinný dvojdomek,ale dvojdomek ve stylu,že nebydlíme vedle sebe,ale bohužel pod sebou. Cokoliv je na baráku potřeba udělat dělám skoro sám. Teď rekonstruovali byvalý sklad na uhlí na byt pro jejich maminku,aby tam mohla bydlet,protože na chalupě se jí po úmrtí manžela bydlet nechce. V baráku jsme jak podnájemníci,kteří nemohou o ničem rozhodovat a vše O NÁS,BEZ NÁS. S příbuznými bych v životě bárák již nikdy nechtěl.

Tomu rozumím zcela jasně.... Bohužel.... A proto (mimo jiné) jsem se stěhoval.... Ale raději mraky práce na zcela svém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

já vždycky toho kdo mě sral seřval, takže se se mnou nikdo nebaví, protože sem "ten zlej" soused

 

E: jo a snažej se mi vyhejbat, abych na ně zase nebyl neurvalý :cool:

Ještě když jsme byli v paneláku, tak sousedky na návštěvě, když mne uzřely po příchodu z práce/dílny/nákupu, tak měly jednotný nápad: tak my už půjdeme.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o sousedech se radsi nebavit
vloni po prestehovani jsem v lete na otevrenem ohnisti pekl pstruhy - vybehla na me sousedka ze nemuez vetrat ze ji smradim pod okny - pritom ohniste bylo na miste od "majitele domu"
poslal sem ji do prdele od te doby se se mnou nebavi
druhy sousedi v pohode - jen asi 14 dni zpatky dosel soused ze si mam preparkovat transita jinam ze nechce aby mu smrdel pod oknama
tak sem mu decetne vysvetlil jestli mu smrdi i smazene rizky (vozim prepaleny olej z restauraci)
ted parkuju asi o 10m dal a je klid (zatim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A kurńa co v tom rohu opravdu hodit pokec. Pár Kolíńáků se tady najde a věřím,že by i někdo přijel. Mám to tři vesnice vedle,takže co by kamenem dohodil. A nebo u nás ve Veletově v hotelu Relax,kde na nikoho neprší,každý si dá co chce,od dětí až po dospělé a třeba by šel i zařídit nohejbal atd. Hala je tam obrovská. Pokud by bylo více lidí pro, není problém domluvit a zamluvit celý hotel jen pro NÁS.Majitele hotelu znám.

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Z leva pražáci víkenďáci, přes ulici tchán s tchýní taky jen na víkendy takže pohoda, z prava tam je soused sice dál, nevím o něm, ale má zvířectvo což je občas cítit a je víc much, ale zas když z ložnice kouknu ven, tak se tam pasou na louce koně, není nač si stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mám několik sousedů.. A všichni zvláštní...

S jedním se potkávám pravidelně v 10 ráno - já du do práce on z práce.. - co přesně dělá nevím, ale o peníze nemá nouzi... - je to fešák...

S druhým se vidím tak jednou do roka, když přijede posekat plevel a podepřít tu svojí chatrč klackem, kde se zrovna kácí...

Třetí je sousedka, která má manžela a dva milence.. - milenci jí jak blbci makaj na baráku a pozemku a s manželem si tam pak jen tak pijou kafíčko..

Další soused sám - má vcelku velký hospodářství, ale neumí se starat... Takže má vcelku hovno.. Furt jen nadává na počasí a jak nestíhá.. (Nebavím se s ním, hovoří si vždycky sám pro sebe, ale tak ňák víc nahlas) šmudla a úplně to odněj nevoní.. Díky bohu, ale většinou vane západní vítr.. :D

Další sousedka je taková asimetrická (asi metr na metr) a strašně se směje na celé okolí a nejrači telefonuje venku a pálí u toho jednu za druhou..

No a poslední sou sourozenci.. Je jim asi 60.. Franta a Božena... No co si myslím, snad ani psát nebudu, ale místo dětí mají slepice...

No a já a "gigolo" všechny jen štveme, protože máme BAZÉN..! a AUTO..! ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem tu našel tohle vlákno, musel jsem to tu sepsat....

Možná to bude delší, tak se předem omlouvám za slohovku.

 

Přestěhovali jsme se s přítelkyní v Ostravě do rodinného domu, který má 3 patra, kde 3. patro je už jen podkroví, kdy my máme byt. Pod námi jsou 2 malé byty a v přízemí 1 větší.

V domě pod námi bydlí fajn sousedka, super ženská, stejně tak v přízemí, ale.....ještě mimo jiné pod námi bydlí chlap ve středním věku, který je......jak to říct.....zmetek? Nesnáší lidi, ještě více zvířata.

Ještě upřesním, že jsme mu nikdy nic neudělali, neřekli a tak podobně.

Pořídili jsme si psa. Je pevně veden a cvičen, doma si neodváží ani štěknout a když nikdo není doma, tak nedělá hluk, neštěká a neknučí. To nám potvrdila i paní pod námi. K domu patří i zahrada kde sice psa venčíme, ale bobky sbíráme. Zkrátka jsme tiší sousedé, kteří si řeší svoje, ALE pan soused nabyl podle všeho po pár let bydlení v domě giga ego, že se ho všeci bojí - i majitel domu - když všem zakazuje si pořídit psa či dítě. Ano, nechce aby v noci a přes den poslouchal pláč miminka, takový zmetek to je. Ty 2 paní co v domě bydlí z něj mají strach a vyhýbají se mu. Nám už vyhrožoval ať psa dáme pryč, že ho tu nechce. Majitel s tím nehodlá nic dělat, protože pan soused platí řádně nájem a více ho nezajímá. A k věci.... Teď nám po zahradě rozházel nějakou paštiku ve snaze otrávit nám psa, ale má to marné, protože pes si venku nedovolí nic ze země vzít, ani kdyby to bylo uzené. Jen to vyčmuchá, upozorní na to a já hned vím, že tam něco je. Když si ještě po 22 hod náhodou rozhodnu jít ven a třeba mi spadne na chodbě bota při obouvání, tak hned si stěžuje majiteli, že porušuji noční klid.... Jenže když on má nějaký jeep a místo výfuku rouru kde jen nastartování je takový rachot, že probudí celou ulici, tak to je v pořádku.

 

Tenhle spor nemá řešení, jen kdyby jsme se odstěhovali. Já i majitel jsme mu říkali, že když se úplný klid a nesnáší lidi, ať se odstěhuje s manželkou někde do domku na samotu.

 

Myslím, že takového souseda jen tak někdo nemá, ale nevím jak proti němu bojovat. Plánuji namontovat kameru na zahradu, abych případně zamezil otravě psa a měl případně důkazy pro policii. Sice mi ty sousedky potvrdí jaké dělá schválnosti, jak vyhrožuje, ale stále by to bylo tvrzení proti tvrzení.

 

Omlouvám se, moc to po sobě nekontroluji a asi to je sepsáno dost chaoticky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...