Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

serizeni zadnich posuvnych dveri


Lukas.407

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Jen tak na okraj .... vy co to nemáte v elektrice .... kde/za co držíte zadní dveře při zavírání zevnitř ... hlavně třeba proti kopci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj,  mám trošku jiný problém ale škoda zakládat nové vlákno. Mám P 807 2004 s el. posuvným idveřmi.

Když jsem auto koupil, pravé dveře šli krásně a levé nešli otevírat a zamknout, jinak okénka a dětská pojistka šla na obou.

Na vině je přerušený obvod k zámku levých dveří což není velký problém, jenže...

Abych zjistil kde je obvod přerušený, vyzkoušel jsem přehodit dotykové plošky a zámek z leva do prava, tím jsem zjistil že dotyčný kabílek je poškozený někde v podlaze mezi zámkem a BSI nebo BSM.

Chyba se ale stala po zkompletování pravých dveří, kdy se vnitřní tapec uvolnil a zablokoval tak dveře proti otevření. Po dvou pokusech otevřít dveře to elektronika vzdala a se dveřmi už nechce mít nic společného. Nejde praktycky nic jiného než náhodně el. zavírání a dětská pojistka levých dveří, nejdou stahovačky a PP2000 hlásí chyba inicializace obou dveří.

Ř.J. texton která ovládá dveře jsem zkouknul, žádné viditelné poškození, na příkazy dálkáčem a tlačítkama třikrát krátce zapípá. Kontroloval jsem velké pojistky ke dveřím a jsou OK.

Měl jsem rozebranou mechaniku a taky nic neobvyklého. Oba motory jsou v pořádku, po výmazu chyb z paměti se po zkoušce funkčnosti zapíšou znovu (trvalá závada: chyba inicializace pravých dveří).

Zkusím ještě zkontrolovat napájení toho textonu a časem třeba sehnat jiný.

Nejlepší je že diag hlásí víc chyb na dveřích které se více snaží fungovat :D

Kdyby vás něco napadlo, co by šlo vyzkoušet, budu moc rád, díky. Na oplátku vám sem mohu nahodit nějaké schemátko jak tohle všechno vlastně funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zdravim, mam dotaz. Na mechanickych posuvnych dverich se mi na jedne strane hur zacvakavaji dvere do zamku. Zacvakne se to do prvni polohy zamku. Musim s dvermi vic prastit, nebo zatlacit v miste zamku. Da se nekde neco sestelovat, nebo je neco na vymenu? Resil nekdo? Druha strana chodi bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si dveře do polohy tak 5 cm před zavřením a pomalu zavírej a dívej se, co do sebe naráží a nejde plynule do sebe--bývají tam dvě vodítka, takové jako kužele, které jdou do protikusu v rámu dveří, jde to zpravidla posouvat po povolení šroubů, nakonec se podívej, jak jde do sebe zámek a západka, taktéž je posouvatelná..., jestli je všechno OK, může to být i zámkem, když bude vychozený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vepredu, mi to do sebe zapada dobre. Vzadu to je lehce vyskove nepresne, ale nic hroznyho. Ono to do sebe zapadne, ale prijde mi ze zamek to poradne nechyti. Protoze kdyz zaviram dvere a pri dovirani staci 2ma prsty lehce zatlacit na misto zamku, tak to zacvakne...  Ale zapadka u zamku moc stavitelna neni.. jeste me napadlo, nemohl by to delat nektery z tech 3 drzaku dveri?

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...