Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.7 , r.v. 2005 dil 1351KT


Minime007

Recommended Posts

ZDravim panove, mam praskly dil 1351KT a nemuzu jej sehnat, v peugeotu rekli ze je problem s dodavatelem a dil bude k dispozici na konci rijna !!!! coz je strasne dlouha doba.

Ted zkousim vrakoviste okolo Prahy ale zatim bez uspechu.

Nevedel by nekdo poradit nejaky kvalitni peugeot vrakoviste kde by dil mohli mit ? Nebo pripadne jak se k dilu dostat drive ?

 

Diky

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... peugeotu rekli ze je problem s dodavatelem a dil bude k dispozici na konci rijna ! coz je strasne dlouha doba....

 

 

 

 

to mi pripomina ked zom zhanal jeden drobny diel do interieru na  p607 (plastovy jazycek zaklapky odkladacieho priestoru zadneho plata), nemali skladom, potom, ze objednaju, potom dlhe mesiace (tusim > 4 mesiace) nic, niekolko tel. z mojej strany, potom konecne ze hura mame to pre vas, zohnali to niekde v spanielsku v sklade? (udajne ale kto vie kde je pravda), pridem kuknem, skoro som po pol roku odpadol, bol to nefunckny nepodarok, chybny diel co niekde v zufalstve splasili, no co ti poviem, nakoniec som rezignoval (logistika fatalne zlyhala, neboli schopni povedat ci to vedia zohnat, vyrobit, alebo sa vyjadrit ci uz jednoducho nikdy),  a zohnal z bazaru, aj to bola odyssea, neznazam komunikaciu s bazarnikmi, tiez na dlhe lakte, ale o tom niekedy inokedy.

 

p.s. tusim to neboli >4 mesiace ale okolo 6 mesiacov ked som na Peugeot diely rezignoval

Upraveno uživatelem funthomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...