Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace pomoc


lud3k

Recommended Posts

zdravim panove. 

Mozna to tu uz nekdo resil ale nechal jsem si doplnit klimatizaci samozrejme ze vsim vsudy. 
Vydrzela asi cca mesic :-( sednu do auta klimatizace fouka o sto sest ale z ventilatoru jde mirny chladek :-( Koukal jsem se na chladic nikde nic neni poteceneho,takze asi neunika pustim klimu sepne se neco takze asi to funguje vse jak ma ale bohuizel slabe nemate nekdo zkusenosti tady stim. KKOukal jsem jeste zda se roztoci vrtule a taky se roztocila tak ja nevim jeste jak zjistit nebo co... Jedu do servisu v sobotu ale v techto vedrech no nevim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a si si isty ze tam farbivo mas? nedavaju to tam automaticky pri plneni len ak to chces alebo sa hlada unik, a jak to hladas? musis na to svietit ultrafialovym svetlom ako na bankovky inak to neuvidis(maly unik)

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu píše Dodo, většinou to opravdu byvaji mikrodirky za saharou, ,takže místo úniku fakt neni vidět.Doporučuji prvni ten chladič vymontovat z auta, pořádně změřit a objednat i podle rozměrů, protože pokud vím, tak se do 407-miček dávaly 3 rozměry těchto chladičů. Pokud to chceš dělat doma, tak montáž a demontáž se tu někde rozebírala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím.

Mám stejný problém jako lud3k. Klimatizace je nově naplněná, zkontrolovaná na těsnost (alespoň to tvrdili) a stejně nechladí. Jen vlažný vánek. V porovnaní s mým druhým autem 406-tkou, nechladí vůbec. Opravdu tam nemůže být nic jiného než únik chladiva??? Nic jiného nemá vliv na to jak to chladí??? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...