Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Byt k pronájmu v Praze pro dceru + 1 studentku


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Hledám bydlení pro dceru + kamaradku + pejsek, obě 19 let, studentky. Idealně nějaký 1+1 nebo 1+KK, samozřejmě co nejlevněji, v Praze, v blizkém okolí školy která je u I.P.Pavlova, Ječná ul. kousek dojiždění není problem.

 

Pokud někdo mate co nabidnout či vite o někom tak dejte vědět. Realitní kancelaře prosím nenabizejte, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vlastně mám v Praze 1+kk - 16m obytné plochy, rozkládací dvojpostel, v kuchyňském koutu dvouvařič a kamna, tekoucí voda venku (v zimě asi 30 metrů daleko), na záchod se chodí na kompost. Služby se neplatí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku - možná by bylo dobré zamyslet se aspoň nad přibližnou lokací (aby to měly rozumně "na dojetí" do školy/práce/centra). Ono není problém třeba z takové Jahodnice dojíždět do školy do Dejvic i 3/4 hodiny - to už jsi z Pardubek v centru Prahy rychlíkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to ona tak nastinila, ja vim prd. Brigošku ma v Kauflandu, takže podle toho kde bude si to zařidi v mistě, tu školu čeče přesně nevim, zitra tady bude tak to z ní snad vymámím. Je ted kdesi na Berounce na letní brigádě

 

 

takže škola je u I.P.Pavlova, Ječná ul. . tak čim blíž tim líp

 

Oddie: čeče tech 16m nic moc, a voda + wc mimo :D Sprcha bude pod pumpou, co? :D

 

Pe.Tr: no ty by jsi je učil věci který už dávno uměji, takže to asi nedopadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavlák, Ječná - to je centrum, tam budou byty za raketu. Hledej kdyžtak něco na metru C (Jižňák, Prosek) nebo Vršovice, Zahraďák, Smíchov. Zítra se zkusím podívat do baráku, kde jsem pár let měl Medvědí noru. byty se tam kupovaly většinou právě jako startovací nebo spekulativně k pronájmu a inzerovaly se i přímo v domě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně může mrknout i na Ládví, je to přímo na metru C, takže I.P. do 20 minut. Bytů je tu hafo, tak by se mohlo dát najít inzerát. Jeden kámoš má dvougarsonku, ale to bude spíš v horizontu více měsíců nebo na příští rok. Ačkoliv spíše uvažuje prodeji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gronholmme - k čemu je při hledání INZERÁTU potřeba FOTKA dcery?? Kdybys napsal, že hledat PRONÁJEM bez fotky dcery je mimo mísu - tomu bych rozumněl, ale k čemu fotku pro bádání po serverech?? Jako že by ten byt porovnával s dceřinou fotkou? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to docela zvláštní, jak se to hejbe, protože ještě před pár lety jsem měl za 10tis vč. energií a poplatků pronajaté patro menšího baráku s terasou a parkováním ve dvoře. Dneska už je něco takového utopie. Jinak ten pes je docela překážka, velká část majitelů psa v bytě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...